Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni, vagy csak túl spirázom dolgot?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig is közvetlen volt az emberekhez,és persze naív is,ő is kicsit,de be tudom annak h fiatal(19)(és ezt sokan félre is értették) barátkozó volt és a pasik persze egyből nyomulnak rá mert fura egy lánytól a kedvesség,biztos volt már másnak is ilyen barátnője..,soha nem is csalt meg,és nem is csalna meg ezt tudom,de azért zavart h szereti húzni mások agyát,és ez nincs másképp a neten se, de múltkor láttam h az ex pasijának a képéhez írogat és finoman flörtölnek...na ez felhúzott,mert addig nem érdekel míg ismeretlenekkel csinálja,vagy barátokkal de az exel hadd ne keljen már így lenni,és most nem tudom mit tegyek,szóljak ne szóljak érte,várjam meg mi sül ki belőle,vagy vágjak vissza h én is írok másoknak h vegye észre magát stb...Szerintek?

És megint csak azt tudom mondani h nem a megcsalástól félek,mert annyit jelentek neki h ne tegyen ilyet,hanem az h sokat ismerkedik másokkal és nehogy valaki elkábítsa, én pl direkt vissza vettem a lányokkal való ismerkedést ő miatta mert tudtam h zavarta.


FF23


2011. jún. 22. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,amit itt is írtál,hogy eddig nem zavart, de az exnek azért nem kellett volna. Lehet hogy kisebb nagyobb vita lesz belőle,de felfogja majd milyen sz@rul esett neked ez és észheztér. De semmiképp ne "vágj vissza",mert abból még nagyobb vita lesz. A legegyszerűbb,ha számonkéred. A hallgatás sosem jó ;)
2011. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ő elvárja, hogy n ismerkedj semilye lánnyal, akkor te is elvárhatod, hogy ne flörtölgessen senkivel. Ez így működik. Én bizony szóvá tenném a helyedben, bár úgyis csak veszekedés lesz belőle, de azért hátha kicsit elgondolkozik magán..
2011. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj ha szólok akkor meg levágja hogy én utána "kémkedek" hogy miket csinál, és papucsnak se akarok tűnni...
2011. jún. 22. 09:23
 4/14 anonim ***** válasza:
hát ha bevágja,hogy kémkedsz utána ne hagyd a labdát lent! üsd vissza nyugodtan! rögtön rádobhatod azt,hogy "igen? és ha nem kémkednék akkor ez nem derült volna ki." ne hagyd magad! nőből vagyok én is de sohasem szabad hagyni magad veszekedés közben!
2011. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok és igen ebből tuti veszekedés lesz,de a veszekedésből mindig békülés van :) amúgy meg ha nem hozod fel akkor bármikor máskor is megcsinálja ha nem szólsz érte,mert akkor azt hiszi szabad!
2011. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hmm rendben akkor azt hiszem ebből este lesz egy kis vitánk, vagy jól sül egy vagy visszájára.Te nő vagy magyarázd már el nekem miért olyan fontos a nőknek kéretni magukat másoknak mikor kapcsolatban is vannak,főleg az exel is akiről tudni lehet h visszamenne hozzá,ezt sose értettem meg és ez nem csak az én esetem.Nagyzás nélkül elég sok lánnyal ismerkedtem előtte és sok össze is jött, hogy lehet az h én nem keresek mást pedig megtehetném.
2011. jún. 22. 09:33
 7/14 anonim ***** válasza:
23 évesen el kéne tudnod dönteni hogyan cselekedj, nem idegenektől segítséget kérned egy ilyen dologban. Ne mások éljék már az életed, érted... Azt meg pláne ne engedd hogy egy 19 éves csaj írányítson téged. Biztos van valami oka amiért ezt csinálja, de mivel még csak azt se tudjuk hogy néztek ki nehéz ítélkezni.A lényeg hogy ne csicskulj be neki és ne lelkizz, a többi rajtad múlik.19/F
2011. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja amúgy olyan nincs hogy spiráz csak spiláz. de biztos van rá olyan szó is amit mindenki megért.
2011. jún. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Alapvetően az a probléma hogy ő valószűnűleg már megcsinálta belőled a papucsot, no meg a leírásból úgy tűnik a leányzó önző, elkényesztetett csaj aki szereti a társát korlátozni, szabályozni. Semmibe vesz, és nem tisztel. Arról nem is beszélve hogy ha szerelmes lenne beléd akkor nem másoknak szeretne tetszelegni... Szóval fel a fejjel, és szépen tedd ki a csajt.

(Én azt feltételezem hogy te addig vagy neki amíg nem talál jobbat, lehet szemétnek hangzik de sajnos ilyenek a tapasztalataim.)


Azt tedd ami neked jó, és tartsd meg büszkeséged!

Te önmagadat tiszteld annyira hogy amit te önmagaddal szemben elvársz, azt a másiktól is elvárod.

2011. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a "Spiláz" kijavítását,sokan használják a spiráz szót is, de akkor lehet a hangzás miatt használják rosszul mint én is, helyzetemen nem változtat.Hidd el nem vagyok az a csicska fajta,vagy az az irányítható típus,a probléma ott kezdődik hogy ezt a lányt szeretem (előtte mást nem) és ez megtudja zavarni az embert rendesen, és nem értem miért baj ha megkérdezem mások véleményét is 23évesen?Valaki idősebben kérdez ennél nagyobb hülyeségeket.Egy szóval máskor józanul döntök,de a szerelem bizony megtudja kavarni az ember fejét.
2011. jún. 22. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!