Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik. Nem bírom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Nem bírom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Összevesztem a barátnőmmel (akivel 7 éve együtt vagyunk,voltunk és együtt lakunk) és elment. Már másfél hete nem láttam és nem is hallottam a hangját. Új száma van de akiktől kérdezem azt mondják hogy nem tudják. Amikor elmentem hozzá akkor elküldött a pic$ába. Annyira szeretem és meg is szoktam hogy szinte minden nap vele vagyok. Egyik nap még szeretlek és csókot is kaptam, másik nap meg készvége ennyi volt. Nem is tudom hogy miért. Tényleg nem tudom mert nem csináltam semmit. Ugyanúgy foglalkoztam vele mint régen. Szerintetek visszajön? Mit csináljak?

Ne nézzetek ilyen kis nyálas fikagyereknek de ez most kijött.

28F


2011. okt. 17. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
megcsaltad?tettél valamit?ő esetleg téged?
2011. okt. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez kemény dió. Én hasonló helyzetben voltam másfél éve, én azóta sem tudom, miért hagytak el...


Szerintem próbálj meg neki egy levelet írni. Kézzel, add fel postán. Írd meg neki, hogy a 7 év emlékére annyit kérsz, hogy magyarázza meg, miért tette. Bármi is az, elfogadod, csak mondja el. És ha elmondja, akkor már tudsz védekezni, ha esetleg valami kavarás miatt történt ez.


Kívánom, hogy újra együtt legyetek!!!! Ha esetleg szeretnél beszélgetni, írj privátot.

2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én se tudom hogy mi van... Egyik napról a másikra jött. Remélem csak egy kis idő kell neki
2011. okt. 17. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj meg az őszinteségét, de az semmit nem jelent, hogy te ugyanúgy törődtél vele. Attól ő még sajnos- ahogy a jelek is mutatják- kiszerethetett belőled. Lehet, hogy talált mást, vagy csak szimplán megunt téged, elege van a kötődésből. Nagyon inkorrekt volt tőle, hogy magyarázatot sem adott, így őrlődsz, hogy mi lehet. Talán valami indokot jó lenne még egyszer megpróbálni kicsikarni, esetleg közös ismerőstől, de ha nem ad, akkor hagyd. Próbáld meg elfelejteni, elhiszem, hogy rohadt nehéz lesz, de hidd el, menni fog.

2011. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, h nem tudod, h miért történt. Persze lehet, h így direktbe nem foglalta össze, de valószínű, h korábban voltak olyan dolgok, ami nem tetszett / hiányzott neki, csak te nem foglalkoztál vele.

(Ezt csak azért írom, mert a volt barátommal történt szakítás után mindenki őt sajnálta, h még magyarázatot sem kapott arra, h miért lett vége. Holott tudta nagyon jól, h mik azok a dolgok, amiktől falra mászok, de telibesz@rta, és mikor kiborult a bili, csak csodálkozott.)

Egyébként nyilván a veszekedéshez volt köze annak, amiért elment, vagy csak szimplán betelt nála a pohár. És ha ennyire nem akar látni (főleg, h számot is cserélt), nem hinném, h egyszer még visszamegy hozzád.

Kis idő elteltével esetleg keresheted, de a helyedben most nem keresném, mert ő azt direktbe zaklatásnak fogja venni.

Tényleg nehéz ügye, de minden két emberen múlik, te akarhatod a kapcsolatot, de ha ő már nem, azt el kell fogadni, és szépen (békében) elengedni.

2011. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, várj csak. Szóval megszoktad. Hát ez még nem szerelem. Lehet, hogy kihasználtad. Lehet, hogy ő kiszolgált téged valamilyen téren, és most nem kapod meg a reggelidet, vagy ki tudja mit. Lehet, hogy ő már régen unja a helyzetet, csak most telt be a pohár. Próbálj meg godnolatban az ő bőrébe bújni. Vajon milyen volt neki? Az ő oldaláról nézve miylen lehetett a kapcsolatotok? Észrevetted ha szomorú volt, vagy izgatott, vagy aggódott valamiért? Beszélgettél vele olyan dolgokról, ami az ő témája? Tudtad mi a munkája, szereti-e, tudtad, milyen az anyukája, jóban vannak-e? Tudtad, hogy a szexben mit szeret, és mit nem, és hogy mennyire boldog, vagy mennyire nem? Átélted vele szívből, vagy utána elaludtál hamar, vagy cigire gyújtottál? Ismerted őt? Vagy csak a külseje tetszett?
2011. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégha a kérdező hibája is, hogy a kapcsolat gallyra ment, a kis hölgy akkor is tetű, hogy nem képes magyarázatot adni. Hidd el kérdező, úgy kb 1 év múlva hálás leszel a sorsnak, hogy megszabadított egy ilyen sunyi, jellemtelen luvnyától, aki még arra sem képes, hogy elmondja, mi okból tesz pontot a kapcsolat végére. Képzeld el, mi lett volna, ha esetleg elveszed feleségül: soha nem nyitja ki a száját, ha valami baja van? A nők egyik legnagyobb tévedése, hogy a férfiak gondolatolvasók... mondom ezt, hogy nő vagyok, csak én éppen kinyitom a számat, ha valami nem tetszik és soha nem hagynék kétségek közt vergődni senkit.
2011. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!