Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati kérdés, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati kérdés, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a mostani párommal, akit nagyon szeretek, ám van néhány tulajdonsága, ami miatt biztosan tudom, hogy nem kötném vele össze az életem. (túl sokat bulizik, keveset dolgozik, stb. ez most talán annyira nem lényeges) A lényeg, hogy tudom, hogy nem maradok örökre vele, attól függetlenül, hogy egy szeretetre méltó ember és egyelőre jól érzem magam mellette. Ti mit tennétek? Megmondanátok neki, hogyan éreztek, kockáztatva ezzel a szakítást? (Úgy érzem, ő elég komolyan tervez.) Etikusabb lenne így?

22 L


2011. okt. 17. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te így jól éreznéd magad a bőröndben,hogy tudod,hogy neked csak a szexre kell ő pedig a leendő feleségét látja benned? Hogy mondhatsz olyat,hogy szereted,ha képes vagy kihasználni,aztán pedig egy váratlan pillanatban pofára ejteni?
2011. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem mondtam, hogy csak a szexre kell. Egyébként nem írtam, hogy elég messze lakunk egymástól, csak hétvégén tudunk találkozni. Ha szexre kellene valaki, valószínűleg keresnék közelebb. Lehet, hogy nehéz elképzelni, de tényleg szeretem, szeretek vele lenni, csak közben túl jól látom a rossz tulajdonságait. :S
2011. okt. 17. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom mit tennék, én nem bírnék úgy senkivel sem lenni, hogy nem vagyok 100%-osan "vele". Nem lehetséges, hogy ez csak most jött rád, de he esetleg elveszítenéd hiányozna stb? Szerintem adj egy kis időt magadnak, gondold át a helyzetet é aztán dönts. De ne használd ki, illetve ne játsz az érzéseivel.

Remélem sikerül jól döntened :)


23/N

2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz olyan emberrel együtt lenni,akiről tudod,hogy nem illik hozzád és már most idegesítenek a tulajdonságai? Mit szeretnél kihozni ebből a kapcsolatból? Értem,hogy szórakozol és NEKED jó,de a másik idejét rabolod épp,ráadásul úgy,hogy neki még választási lehetősége sincs.Fentartom az állításom,miszerint ez nem szerelem,csak unaloműzés hétvégente,mivel,akit szeretünk,annak soha nem akarnánk fájdalmat okozni,te pedig máris arra készülsz,hogy padlóra küldöd,persze nem holnap,majd hónapok múlva,mikor még jobban fog ragaszkodni.Hozzáteszem,már most elkéstél azzal,hogy sérülésmentesen szállhasson ki ebből a kapcsolatból.Ne csak a saját érdekeidet nézd,legyél tekintettel az érzéseire,hogy ő is emberből van és minden perccel csak növeled azt a fájdalmat,amit majd érezni fog.
2011. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Nem lehetséges... ha esetleg elveszítenéd hiányozna?"

Ez nem lehetséges, hanem tuti, megőrülnék. Ezért nem bírok szakítani. De vele nem lehet tervezni, olyan gyerek még... nem érdekli, hogy nincs munkája, viszont bulizni minden hétvégén elmegy a haverokkal. Az anyukája mindent megtesz érte, de tök tiszteletlen vele, és tudom, hogy tíz év múlva velem is ugyanilyen lenne... :S Áh, nem jó ez így. :S

2011. okt. 17. 22:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Dönts belátásod szerint. De minél előbb, mert hónapokig nem kellene húznod.
2011. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapja vagyok együtt a mostani barátnőmmel, akit nagyon szeretek, ám van néhány tulajdonsága, ami miatt biztosan tudom, hogy nem kötném vele össze az életem. (túl sokat kockul, keveset sportol, stb. ez most talán annyira nem lényeges) A lényeg, hogy tudom, hogy nem maradok örökre vele, attól függetlenül, hogy egy szeretetre méltó ember és egyelőre jól érzem magam mellette. Ti mit tennétek? Megmondanátok neki, hogyan éreztek, kockáztatva ezzel a szakítást? (Úgy érzem, ő elég komolyan tervez.) Etikusabb lenne így?

24 F Magadra ismersz????

2011. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
ha csak ennyi a bajod, szerintem ezek olyan dolgok amik simán megváltozhatnak ha érettebb lesz.
2011. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem gond, ha nem életre tervezel vele. Ha ő komolyan gondolja, egy idő után észre fogja venni, hogy te nem.
2011. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

24 F, én tuti nem kockulok. :) Ha ezzel a probléma elbagatellizálása volt a cél... azért ha valaki egy éve munkanélküli, és az anyjától kapott pénzt meg csak bulikra költi, az nem olyan kis probléma szerintem.

Sokat gondolkodom rajta, hogy még változhat... egyébként változott is pár dologban, mióta együtt vagyunk. De az megint csak rossz, ha megváltoztatom, nem?

2011. okt. 18. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!