Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati kérdés, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati kérdés, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a mostani párommal, akit nagyon szeretek, ám van néhány tulajdonsága, ami miatt biztosan tudom, hogy nem kötném vele össze az életem. (túl sokat bulizik, keveset dolgozik, stb. ez most talán annyira nem lényeges) A lényeg, hogy tudom, hogy nem maradok örökre vele, attól függetlenül, hogy egy szeretetre méltó ember és egyelőre jól érzem magam mellette. Ti mit tennétek? Megmondanátok neki, hogyan éreztek, kockáztatva ezzel a szakítást? (Úgy érzem, ő elég komolyan tervez.) Etikusabb lenne így?

22 L


2011. okt. 17. 22:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért a 20fillérért, de ha tudod, hogy egyszer úgyis szakítani fogsz vele, akkor miért vagy vele?


Szereted, azt nem mondanám. Max. odáig vagy érte meg vissza, de nem szereted.....

Szerintem szakíts vele, etikusabb lenne, mert nem szereted

2011. okt. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is olykor olykor megjegyzi a barátnőm, hogy már ideje lenne dolgoznom, mondjuk én még tanulok, de azt mondja, hogy mellette dolgozzak. Én ritkán bulizok, és a pénzt amit kapok anyámtól azt kettőnkre költöm, és így se jó neki úgy érzem, akkor szerintem teljesen jogosan vagy fölháborodva.
2011. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!