Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás vagyok ebben az esetben? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok ebben az esetben? :S

Figyelt kérdés
VAn egy barátom,mindketten 20 évesek vagyunk.Néha ugy viselekdik,mint aki leszar engem,nem figyel rám oda,ha nem hivom őt telefonon,akkor lehet nem is hívna,a barátai néha fontosabbak mint én(nem velem karácsonyozott,és nem is velem szilveszterezett meg stb...)de nagyon szeret amugy.Hazudott is,nem is egyszer,de én megbocsátotam neki,mert szeretem.A barátja segitségét kértem,és kicsit megtetszett.Kiderült,hogy én is tetszek neki.NEki is hazudott a barátom és miattam is,meg a hazudozásai miatt is oltja őt mindig.A barátom nem tudja h nekem ő megtetszett.A hazudozásai nemrég derültek ki,és megigérte h nem csinál ilyet többé,és hogy normálisan fog velem viselkedni,figyelni fog rám(jobban).AZ a baj,hogy ÉN voltam az,aki mondtam a barátomnak,hogy én soha nem hagynám el őt,és soha nem tetszene meg nekem más.Eddig igy voltam minden barátommal,kivétel most vele:S és szemét se szeretnék lenni,hogy összejövök a barátjával.Vele szeretnék maradni.De ha ez kiderülne,akkor én lennék a hibás??:S
2010. jan. 3. 10:15
 1/7 A kérdező kommentje:
ja a barátját bemutatta nekem a második találkozásunkkor.Később furcsa lett a barátom,legalbábis nekem,ugy éreztem hogy hazudik,és ezért kértem a barátja segitségét,aki elmondott nekem mindent.De megvagyok róla győződve,hogy a barátom szeret,ha nem igy lenne,akkor amikor kiderült volna ez,hogy felvettem a barátját msnre,elhagyott volna.Ő ilyen természetileg.
2010. jan. 3. 10:19
 2/7 Andrewka ***** válasza:

Ez valamennyire már az érelmi megcsalás kategóriába tartozik. El kell döntened h elfogadod e a párod a hibáival együtt vagy lépsz. de ahogy írod szerintem nincs hosszú jövője ennek a kapcsolatnak.


22/f

2010. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha "szívességből" maradsz vele az nem sok jót jelent.
2010. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az,hogy tetszik az nem olyan nagy baj.A legfontosabb,hogy azért ne hagyj el valakit mert tetszik!A legfontosabb,hogy szereted-e a barátod?Ha igen,akkor nincs miről beszélni :)

Márpedig azt írtad,hogy igen.Ha szereted,akkor nem hagyhatod el,mert valaki tetszik!Legalábbis én ilyet nem tennék,ennél jóval több kellene.És szerintem ne derüljön ki :) Mert akkor igen,te lennél a hibás.És akkor mindenamit mondott,hogy megakar és megfog változni a semmibe menne.Sok sikert! :)

20/F

2010. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem szivességből maradnék vele,hanem mert szeretem.ÉS elis fogadom a hibáival együtt,én nagyon türelmes vagyok.A barátjának is igy tetszettem meg,meg sok mindenkinek,hogy nagy szivem van,és amikor hazudott,az se érdekelt,csak hogy ne menjünk szét.Igen egy tetszés miatt nem szeretném otthagyni:) csak arra gondoltam ezzel a kérdéssel,hogy a barátom nem foglalkozott velem,a haverja meg annál inkább,és megtetszett nekem igy.Igy értetem hogy ebben is én vagyok a hibás?
2010. jan. 3. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Miután nem úgy viselkedett veled ahogy elvárható lenne, te sem vagy köteles azt az örök szerelmi hűséget betartani.

Meg aztán ember, amikor szerelmesek vagyunk, a mondandónkban (te vagy a legcsodálatosabb, soha nem tudnálak elhagyni, stb) mindig van egy kis költői túlzás. Ennyi erővel életünkben egyetlen pasi/csaj lehetne...

Szóval hagyd ott, és legyél azzal aki megérdemli! Ő már úgysem fog változni.

2010. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak ahhoz a részhez szeretnék hozzá szólni, ahol azt írod, hogy az ünnepeket nem töltöttétek együtt. Én is így voltam a barátommal, mégsem volt bennem rossz érzés. Szerintem ebből nem kellene gondot csinálni, hiszen az év többi napján mégis együtt vagyunk. Szerintem nem ez a pár nap számít, főleg, ha komoly, normális kapcsolatról van szó.

2010. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!