Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen esetben tenni? Mit tudnék tenni, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki 4 évig volt együtt a barátjával. 1 hónapja kb. hetente többször is szakítottak és összejöttek, néhány hete viszont végleg szétmentek. A lánnyal nagyon jóba vagyunk elég rég óta, de egy jó ideje már többet érzek iránta, mint barátság, sőt azt is mondhatom, hogy őrülten szerelmes vagyok. Még mielőtt véglegesen szakított volna a barátjával megtudta, hogy szerelmes vagyok belé, de azzal a válasszal jött, hogy nem akarja elrontani a barátságunkat. A baj, hogy többször hívtam a lányt sétálni vagy szórakozóhelyre, nem jött. Viszont van nekem egy barátom, akinek szintén tetszik a lány és vele érdekes módon elmegy kocsikázni akár, vagy bármerre, ha elhívja. Mit tudnék tenni, hogy belém szeressen? (A lány, a barátom és én osztálytársak is vagyunk)

17/F


2009. máj. 2. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, a szerelem vagyjön, vagy nem.
2009. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj!Valószínűleg nem szeret téged!NE eröltesd magad a csajra.Igaza van az első válaszolónak.Ha a barátoddal szeretik egymást akkor hagyd őket.Hidd el te sem örülnél fordított esetben.Azért azt hozzá tenném ha nagyon jó barátok vagytok azzal a sráccal és tudja hogy bejön neked akkor azért kissé szemétség hogy ráhajt!!
2009. máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezen vagyok kiakadva én is, hogy ő tudta, hogy nekem bejön és azt is tudom, hogy ő csak kavarni akar vele...
2009. máj. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!