Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek van egy párkapcsolata. Én jóban vagyok a lánnyal, afféle "legjobb barátom" (Itt nem kell semmire továbbmenő kapcsolatra, megcsalásra gondolni...). Néha vannak olyan időszakaim, amikor valamiért többet érzek iránta, mint puszta barátság, de ezt sohasem mondtam el neki, magamban valahogy elsimítottam ezeket az érzéseket.

A barátja, azaz párja nem nézi ezt túl jó szemmel, de nem is kötekszik emiatt.

Tegnap azonban olyasmit láttam, amit nem kellett volna. A lány barátja csókolózva bement egy koliszobába egy másik lánnyal, s kb. 2 óra múlva jöttek ki.

Rossz belegondolni, hogy van egy lány, aki odáig van érte, és nem becsüli meg, hanem megcsalja. Ti a helyemben mit tennétek, mert ha elmondom a lánynak, azzal szerintem csak a kettőnk közötti jó viszonyt rontom el, ha nem mondom el, akkor a tudat + ha később kiderül... stb. Ti mit csinálnátok a helyemben?


2011. okt. 22. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez az én saját hozzáállásom, nem mondom hogy ez a helyes megoldás - de én tuti elmondanám a csajnak.
2011. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Smatee válasza:
42%
Mindenki megcsalja a barátnőjét. Keress egy másik csajt akit megcsalhatsz úgyis megcsalod. Sok sikert !
2011. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne mondanád el a lánynak? Én ezt nem értem... Mi rossz származhat neked belöle?
2011. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen meg kéne mondanod a csajnak :/ nehéz és lehet hogy kezdetben esetleg rád is haragudni fog hogy elmondtad, de hogyha tényleg a legjobb barátod akkor nem tarthatod magadban ezt. Én tuti elmondanám.
2011. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Igazábol ez minenhogy sz*r szitu. Pláne, hogy érzelmeket is érzel a lány iránt. Ami biztos, hogy kapcsolatot ne remélj az ilyentől (1 millióbol egyszer lesz esetleg ilyen szitubol kapcsi...)


Én nem mondanám el. Nem kéne, hogy nekem hisztizzen napokon keresztül vagy ilyesmi. Biztos akarsz lelki szemetes láda lenni?

2011. okt. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy...

Azon töprengek én mit akarnék a lány helyében... Szerintem mondd el! Ne rabolja a srác az idejét fölöslegesen. Valszeg kiakad majd, és rád is mérges lesz, meg az egész világra, de inkább tudja meg. Sajnálom szegényt. :(

20L

2011. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!