Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A story folytatódik?

Figyelt kérdés

A story folytatódik:

a köv hozzászólásban küldöm a linket az előzményekre...

Megírtam neki, hogy bánok mindent, a küldött képeket, és hogy őt másnak hittem...

persze válasz nem érkezett...

Eltelt pár hét.


Hétvégén ( szombaton ) láttuk egymást, én autóval voltam ő épp szált be a kocsiba, persze szokás szerint megnézett, köszöntünk...


Vasárnap ismét találkoztunk este, és a szokásos sportomból igyekeztem gyalog haza, ő épp fordult be az utcába mivel háttal voltam ezért csak akkor vettem észre mikor mellém ért sötét volt, de láttam, hogy arra nézett..


Nem sokkal később otthon jött is az email, hogy nem fáztam e, mert nem voltam túlöltözve.. Közben megnéztem a régi telefonom, sms.em is jött tőle, ugyanezzel a szöveggel.


Válaszoltam de csak kimérten, nem akarom, hogy azt érezze, hogy még mindig odavagyok...

Sms-eztünk, most 1 hétig szabadságon van itthon, kérdezte hogy napközben nem járok e környéken, ( más városban dolgozom, de a munkám során sokszor ingázok )mert ha van kedvem beugorhatnék 1 üdítőre ( pontosan ezeket a szavakat használta )


Megköszöntem a meghívást, és mondtam, ha tudok élek vele.

Mondta hogy örül, és várt tegnap, de nem tudtam menni...

Megbeszéltük, hogy holnap reggel 9 körül arra járok.


Mit gondoltok? Mit akarhat? Bemenjek?


2011. okt. 18. 11:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2011. okt. 18. 11:49
 2/13 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre is és az agyadra is!Még mindig ugyanaz a véleményem,mint az előző kérdésednél.Csak annyi változott és ez furcsa is,hogy érdeklődik..Lehet ismét kangörcse van,de ha nem mész be,soha nem fogod megtudni.
2011. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vagyis mit tanácsolsz? Menjek? Mi van ha többet akar?
2011. okt. 18. 13:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok se a szíved,sem az agyad.:)

Meg akarod tudni,hogy mit akar?Ha a válasz igen,akkor elmész és utána jársz.Ha nem,mert nem akarsz tőle semmit,akkor nem mész el.

2011. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megakar dugni,mielött tovább áll...
2011. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Elmentem....

Beszélgettünk, nagyon idétlenül érztem magam.

Aztán megcsókolt, a csókokak símogatások követték..

Aztán minden bizonnyal "azt" akarta, de mondtam, hogy mennem kell, hisz munkaidőben voltam. Nem nagyon akart elengedni, és én sem akartam annyira jönni ( de épp megvan ).

Végül egy kis orális kényeztetést kapott tőlem, hamar elment. Utánna csókolgatott még, és nem igazán akart engedni.

Még a teraszon is ölelt. Végül mondta, hogy menjek mert visszarángat :)


Hát most ilyenkor mi van???

2011. okt. 19. 11:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez nem egy klasszik randi volt,azt gondolom belátod.

Hogy érzed most magad?Visszagondolva milyen volt?Miről beszélgettetek és miért érezted magadat furán?Miben maradtatok,nem beszéltetek meg találkát?

2011. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát nem az volt....

De jó volt nagyon, annyira gyengéd volt, a csókjai teljesen "felvillanyoztak" és úgy gondolom ez kölcsönös volt.

Végig csak csókoltuk egymást.

Nem mertem semmi kérdezni a végén. Attól félek, hogy rosszat gondol amiatt hogy odamentem hozzá és mégsem hagytam magam.... ( nem mondtam neki az okokat ).

Persze ha emiatt nem keres akkor tudom, hogy semmit nem jelentek neki....


Így leírva a történteket, az jön le hogy csak azt akarta :( ez elszomorít.... remélem történik valami...

2011. okt. 19. 11:48
 9/13 A kérdező kommentje:
írjak neki? Írjam meg, hogy "megvan"????
2011. okt. 19. 11:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Rosszul gondolod,jól tetted-illetve a körülményeknek köszönhetően jól sült el,hogy nem adtad oda magad.

Szóval oké,hogy egymásnak estek,de előbb tisztázni kellene a dolgokat,nem gondolod?

Te mit akarsz tőle,ő mit akar tőled...Ha te párkapcsolatot akarsz,ő meg csak szexet,te sérülni fogsz lelkileg!Ha mindketten csak szexet,akkor viszont ehhez is kell tartanotok magatokat,vagy megint csak csalódás lesz a vége,ha a végén az egyikőtök szerelembe esik...,ha mindketten szerelembe estek,akkor áldásom reátok!

2011. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!