Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez akadály lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez akadály lehet?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy bombanő! És szeretem. De nagyon. Azt állítja ő is szeret engem. Nagyon hamar telik az idő ha együtt vagyunk és szeretek vele lenni. (sajnos messze lakik igy viszonlag keveset, havonta 2-3* pár nap) De ő sokkal szebb mint én. Én egyáltalán nem vagyok jo pasi, még bicepszem sincs. szerintem ronda vagyok. Ő viszont egy bomba csaj, nagyon vadítóan néz ki. A multkor kérdeztem haveromat mit gondol rólunk amikor együttlát, ő szerinte öröm ránk nézni, mert hogy jol megvagyunk, meg h én beszélek neki, ő nevet... Most akarom bemutatni a szüleimnek, és félek ezektől, félek, hogy baj lessz, hogy én sokkal roszabb vagyok mint ő:( Mit gondoltok? Lehet ebből még akár házasság? (Én szeretem, és ő is aztmondja szeret, meg h komolyan gondolja...de félek:( ) Mit gondoltok?
2011. okt. 18. 11:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Már azon gondolkoztam, hogy szakítanom kellene vele, mivel túl szép hozzám:( És félek ha rájön hogy kaphat mást is elhagy és akkor nagyon fog fájni:(
2011. okt. 18. 11:51
 2/19 bánomisén ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Nőt legfeljebb egy másik nővel lehet összehasonlítani, nem egy férfivel.

És téged sem értelek. Azt mondod, jól megvagytok együtt, most fogod bemutatni otthon, mások szerint is "jól álltok egymásnak" - akkor meg mi a gond? Szeressétek egymást, legyetek boldogok és ne csinálj gondot magadnak, ha egyébként nincs :-)

2011. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nyugi

ha veled van akk biztosan szeret

nem mindenkinek a külső számit

lehet h ő sem tartsa magát szépnek és azon gondolkodik h te miért vagy vele

szerintem inkább ne parázz ezen

sok boldogságot nektek

2011. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 bánomisén ***** válasza:

Na, most olvastam a folytatást.

Gondolod, hogy eddig azt hitte, te vagy az egyetlen férfi a világon? Nem hiszem... Ha szeretitek egymást, akkor miért akarsz szakítani?

Már kezdem azt hinni, hogy ez egy fals kérdés, mert annyira nem értem a szitut...

2011. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Na képzelj el egy csajt aki ha belép a diszkoba rá szegeződik a tekintet, nem azért mert k*rvás hanem mert olyan szép, aranyos arca van meg minden...10/8


Akkor most képzelj el engem aki ha bemegy egy discoba észre se veszik, sőt, egyáltalán nem jó pasi! 10/4


És a csalodástol félek, meg a pofáraeséstől:S Ez a kettő:S

2011. okt. 18. 11:56
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem fals, csak nemérted...túl szép hogy igaz legyen:S Félek a csalódástól...:(
2011. okt. 18. 11:57
 7/19 bánomisén ***** válasza:

És??? Ki mondta neked, hogy a lányoknak/nőknek a külső a legfontosabb? Százmillió ennél jóval fontosabb tulajdonság van, ami vonzóvá tehet egy férfit.

Az meg, hogy valaki szép, nem jelenti, hogy hűtlen is, egy szép nő is lehet hűséges és szerelmes. Mint ahogy egy csúnya, vagy átlagos nő is lehet szemét.


Mennyi ideje vagytok együtt?

2011. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja. Fészbúkon és msn-en állandoan beszélünk, de mivel messze van találkozni nem sűrűn tudunk:(
2011. okt. 18. 12:00
 9/19 bánomisén ***** válasza:

Értem én a kérdésedet, nem erről van szó, azt nem értem, hogy miért nem hiszed el, hogy vonzó lehetsz egy szép lány számára. A szép nők sem mások, mint a nem szépek, közöttük is vannak normálisak és hülyék. Te, úgy tűnik, kifogtál egy normálisat, akkor hidd el és örülj neki.

Ha meg magaddal nem vagy megelégedve, akkor tegyél érte, kezdj el sportolni például, attól majd változik a megjelenésed és nő az önbizalmad.


Ha félsz a csalódástól, akkor egyetlen kapcsolatba se kezdj bele, mert mindegyikben ott van a csalódás lehetősége, a jövőbe senki sem láthat.


Nem értem, miért diszkrimináljátok a szép nőket? Ők is lehetnek normálisak, tisztességesek.

2011. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok vonzó. Egyszer ugy 3-4éve emlékszem mentem az utcán haverokkal és megkaptam egy csajtol: "de csunya vagy". Na ilyeneket. És pusztán sporttal nem lehet annyit változni...sőt semmit se ilyen téren.:(
2011. okt. 18. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!