Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A távolság akadály? Emiatt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A távolság akadály? Emiatt ne jönne össze? :-S

Figyelt kérdés
200 km van köztünk. Vélemény? Persze tudom, a másik félnek is nagyon kell akarnia..Valaki hasonló helyzetben? 18/l
2011. aug. 20. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, csak nagyon nagyon akarni kell. Nagyon sokan bebukják, mi 40km-en buktunk el, pedig az semmi, de nem fért bele a napi rendünkbe hogy 1,5 órát utazzunk mellette tanuljunk és a barátainkkal is foglalkozzunk, és tönkre ment emiatt az egész. De ez ember függő, van akiknek bejön van akiknek nem, de az biztos hogy nagyon akarni kell.
2011. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a legnagyobb akadály zal nem fog összejönni :S
2011. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
köztünk 110 km van (pest-salgótarján)vicces de ahhoz hogy pest egyik végéből a másikba juss majdnem 2 órát kell utaznod és 1:40 perc alatt meglehet tenni ezt a távolságot volánnal. köztünk nincs akadály hol én megyek, hol ő jön le:)
2011. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ilyen helyzetben, de szerintem nem fog túl soká tartani, mert 200km nagyon sok. Kell a kapcsolathoz a sok személyes élmény. :(
2011. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mondjuk a távolság izgalmas is egy kapcsolatban :D nem ugy mikor minden nap egymás nyakán lógunk és meg unyja az ember a másikat ha távolság van akkor pedig vágyodik utána .D
2011. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) azért jó tudni, hogy van akinek működik, nekem is van egy ismerősöm aki távkapcsolatban van már több mint egy éve, és minden hétvégén valamelyiküknél vannak..persze nem könnyű így hallomásból se, de a szerelem megszépíti.. meg hát a féltékenykedést is el kell felejteni, amennyire lehet!
2011. aug. 20. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tényleg szerelmesek vagytok egymásba akkor menni fog:) Sokkal izgalmasabb. Csak fontos, hogy az állandó kommunikáció meglegyen:) Én 8 hónapig voltam, vagyok távkapcsolatban. Nálunk az a baj, hogy engem nem engednek a szülők és így csak ő jön, ami persze eléggé fárasztó. Szerintem nagyon fontos az állandó kapcsolat, akár egy élfélig tartó skype:) Az a legjobb:) Menni fog, csak mindig beszéljétek meg a problémákat.)
2011. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!