Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Ti mit tennétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Ti mit tennétek? Merjek lépni? Mit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lányba akivel barátságban voltunk egy rövid ideje,de neki meg nagyon hosszú kapcsolata van,igaz ez most távkapcsolat.A párja nem ismer engem...A srác mondjuk már kiakadt párszor miattam,de nem megcsalás történt,csak kettesben mentünk bulizni a barátnőjével,meg egyszer feljött hozzám,de nem történt semmi.A lány imádja a pasiját,engem meg barátként szeret csak.... Mit tegyek?

21/f


2011. okt. 18. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne altasd magad...a csajnak persze, hogy jo ha van valaki mellette, mig a baratja nincs ott...toled kapja a tamaszt, s a masik meg kUrja...legy okos es keress magadnak egy csajt, tan nem akarod meg a vilag dajkalni azt aki nem szeret.
2011. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem értem,ha annyira én lennék a támasz akkor miért ragaszkodik olyanhoz aki alig lehet vele,vagy mi ez az egész? nem értem amit írtál,mert elvileg ha támasz vagyok,akkor érez is valamit...
2011. okt. 18. 15:50
 3/19 anonim ***** válasza:

Úristen! Totál ebben a helyzetben vagyunk,csak én vagyok a lány, és a párom velem él. De ott a másik, akihez húz a szívem... :(


Mióta tart ez nálatok? MIóta beszélgettek, stb?

2011. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

15:56-os vagyok!


Egyszerű a válasz. Nem tud dönteni, én is hónapok óta örlődöm.


Ezen segíthetsz, ismertesd meg vele az érzéseidet. Kerülj kettesbe vele és csókold meg! Komolyan!


Én hónapok óta erre várok, mert talán egy csók után érezném kit akarok.

2011. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kb 2 hónapja,és nekem ez olyan 3 hete van így...azóta kevesebbet is találkoztunk,mert a srác kiakadt 1-2 dolgon.de sokat chatelünk,és nagyon nyílt velem a lány.mert,nálatok ez most hogy van,ha megkérdezhetem?
2011. okt. 18. 15:59
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hivd fel magadhoz és mondd meg neki, hogy te többet érzel mint barátság. Kérdezd meeg hogy ő mit érezd, és mondd meg neki hogy nehezedre esik így vele maradnod, hogy tudod, van pasija, még akkor is ha messze él. Kérdezd meg h mennyire fontos a kapcsolatototk neki, mert te ebben a szituban ne akarsz vele maradni. ha téged választ sima ugy, ha a pasiját, akkor jobb is hogy nem kínzod magad és nem hitetgeted magad tovább
2011. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
egyszer már szóba került ez,mikor elmondta mennyire kiakadt a barátja,és ott elmondta,hogy mennyire örül hogy én nem értettem félre,hogy ilyen barátságos volt velem,és hogy nem is akarna többet... na,ez a feljön hozzám az egyik ilyen sláger téma,amin a pasija 2x már kiakadt... pedig nem volt semmi
2011. okt. 18. 16:02
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha megmondanám vagy nem szólna hozzám többet,vagy tönkretennék egy 3éves kapcsolatot...viszont nagyon beleszerettem
2011. okt. 18. 16:04
 9/19 anonim ***** válasza:

A hasonló cipőben járó csaj vagyok:


Jajjjj. Én 5 éve vagyok a párommal, de pont én érzem azt, hogy befejeztem vele, mert azt hiszem a másikhoz húzok erősen. Tudod, mit nem adnék érte, ha végre nem csak jelekből, hanem a tetteiből is kapnék jelzést. Szerintem azonnal le tudnám zárni miatta a jelenlegit. Nekem sokat segítene a döntésben.


Nálunk a szitu a következő:

Hónapok óta állandóan felhív valami miatt, de olyan gyakran, hogy a párom már kiakadt. Néha találkozunk,de nem buli vagy ilyesmi, nem is az a korosztály vagyunk már (én 22, ő 30). Csak ezt-azt átnézni a suli miatt, de annyira ürügynek érzem, érted. És állandóan keres...

Kettesben is voltunk pár napja is, de nem lép.

2011. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

22-es csaj vagyok:


az lemaradt, hogy fél éve tart már ez köztünk. Nem lép, de mégis keres. Én úgy tudom, nem tud a barátomról.

2011. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!