Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarát. Segítség! Mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarát. Segítség! Mit akarhat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

egyik szombaton kb 1 évvel ezelötti volt barátom írt hogy nem tud nélkülem élni... elkezdtünk beszélgetni, stb... és sajnos eltörte a lábát ezért nem tudunk talizni mert én meg nem tudok kimenni hozzá... nem rég írt egyik haverja hogy látta egy csajjal smárolni, meg ölelkezni egy kocsmában...

ha nem gondolja komolyan mért írta hogy szeret és hogy nem tud nélkülem élni? hogy velem akar lenni???

mi ez??? :S

segítség :(


2011. júl. 13. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
bevolt b*szva amikor beszéltetek szerintem.:DD
2011. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

amikor azt írta hogy nem tud nélkülem írni kb 2 hete volt... aznap még taliztunk is....

és nem egyszer írkáltunk egymásnak meg minden.... és ilyet hallok vissza...

amikor ő írt rám hogy kezdjük újra....

2011. júl. 13. 21:14
 3/5 anonim válasza:

Szimplán pasi és nekik ez jó... én se értem-gondolom mert nő vagyok- de a legocsmányabb dolgok egyikének tartom-még akkor is ha be volt ba*va-. Mert tisztességes ember utána ír max egy: Bocsi!-t

Csak játszik veled és jelenleg nincs kivel, vagy elég csajjal egyszerre lennie.

Hagyd a csudába szerintem. Keress olyat, aki megérdemel vagy Te is megérdemled Őt!

Az exek nem véletlenül exek. Valamiért nem jött össze s hogy miért az nem véletlen.

2011. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért nem jött össze nak idején mert én fellángoltam más iránt... és egy fellángolás miatt otthagytam őt...
2011. júl. 13. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Túl sokat magyarázkodsz,menj szerintem pszichológushoz is.

(első voltam)

2011. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!