Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is retteg attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is retteg attól, hogy örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés
23/L
2011. okt. 19. 01:48
1 2 3 4
 1/32 Smartguy86 ***** válasza:
0%
2011. okt. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Haha, én ma olvasgattam indexen a szűzek fórumát, 42 évesen is vannak szüzek, sőt van aki szűzen hal meg. Szerencsére mindenki a saját sorsa kovácsa. :) Bár a párkapcsolat ennél bonyolultabb.


Kérdésre válaszolva, én nem rettegem. Minden élőlény egyedül hal meg.

2011. okt. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
(a haha smartguynak szólt, az a nézőpont sem alaptalan teljesen. :D)
2011. okt. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem rettegek, lassan tényként kezelem, bár még küzdök amíg talpon vagyok...


20/l

2011. okt. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

ugyanmár titok!

veszprémben is lehet találni értelmes, figyelmes, nem annyira bulizó, cigifüsttől nem bűzlő,normális srácot!bár az egyetemi bulik talán kicsit cigisebbek, és alkoholosabbak, azért előfordul a társaságban olyan is, akire vársz/vágysz!

2011. okt. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

bocsánat, elírtam

titKok!

2011. okt. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Én nem rettegek, mert Isten megígérte hogy segít társat keresni az embernek és én bízok benne. Korábban, amikor ezt nem tudtam, mindig azon voltam hogy barátnőt keressek magamnak. De amióta megtudtam hogy ki az Isten, sokkal nyugodtabb vagyok ezt a témát illetően.


Például most van egy lány, akivel nagyon jól érzem magam ^^


F/22

2011. okt. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! :D Betudom annak, hogy késő van. :D
2011. okt. 19. 02:43
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan rossz egyedül lenni, sokkal rosszabb egy rossz kapcsolatban.

Én amúgy (reklám helye) egy rendes, szorgalmas, nem dohányzó, nem alkoholizáló, állatbarát, nem ronda, nem kövér 30-as pasi vagyok, túl egy hosszú, de nem is túl rossz, nem is túl jó kapcsolaton. Nem keresek kifejezetten társat, persze jó lenne megtalálni az igazit. Csak azért nem akarok valakit, hogy legyen valaki mellettem.

2011. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
én megtaláltam a párom úgyhogy nem ^^
2011. okt. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!