Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bízzak meg benne? Túlzásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízzak meg benne? Túlzásba viszem, ugye?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátom 22 éves.

Távkapcsolatban élünk jelenleg, nem adott semmi okot arra, hogy féltékeny legyek, nincs túl sok pénze, keveset jár el, szinte a fél napot végig dumáljuk, de mégis annyikra féltékeny vagyok. Sok mindenkinek tetszik, rengeteg barátnője volt már. Az előző kapcsolatának is azért lett vége, mert a barátnője féltékeny volt, és nem akarta tovább folytatni.. De mindig mondja, hogy csak engem akar, velem akar lenni stb.. 1 hete vagyunk hivatalosan együtt, de már 3 hónapja ment ez az állandó levelezés telefonok stb. Amikor összejöttünk megkérdeztem, hogy mikor volt utoljára nővel, és azt mondta hogy 3 hete. Ez is rosszul esett, de nem mondhatok semmit, hivatalosan még nem voltunk együtt akkor.. Ráadásul a kapcsolatot is ő akarta jobban. Úgy néz ki a dolog hogy kb. 2-3 hetente tudnánk találkozni.

Mit gondoltok?


2011. okt. 19. 02:36
 1/4 depp81 ***** válasza:
Hát, ha ennyire féltékeny vagy, akkor kár belekezdeni a kapcsolatba. A féltékenységed megmérgezi.
2011. okt. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem adott okot rá, hogy féltékeny legyél, akkor miért vagy az? Szeret, veled akar lenni, hidd el ezt neki :)

Tudod, a bizalom a kapcsolat alapja.

De szerintem is csak akkor kezdjetek bele, hogyha tudod a féltékenységedet kontrollálni és 2 találkozás között nem kombinálsz otthon, hogy most kivel/mit csinálhat.

2011. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
szerintem ha ennyire nem vagy képes benne megbízni, akkor el se kezdjétek, mert csúnya vége lesz. a féltékenykedés nagyon közönséges, visszataszító tulajdonság és kicsit sem nőies. akármi is lesz ezzel a kapcsolatoddal, dolgozz azon, hogy legyőzd magadban.
2011. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak nem sok értelme van...
2011. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!