Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én viszem túlzásba vagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én viszem túlzásba vagy lehet valami alapja annak hogy a "nők megérzik az ilyet"? .

Figyelt kérdés

18vagyok.Lassan 2éve vagyunk együtt a barátommal.Voltak kisebb nagyobb megszakításaink.(nem megcsalás végett)Még soha nem kaptam "ugymond" rajta hogy "félrekacsint" de voltak olyan pillanatok hogy elgondolkodtam rajta hogy lehet hogy megteszi.(mivel még nem ismertem ki eléggé nem tudom mire számíthatok nálla)Mindig elmondtam neki ha kételyeim voltak és mindig meg tudott nyugtatni hogy ne legyek buta soha nem csalna meg,ő nem ilyen.És be kell valljam ténleg olyan srác, mert mondom soha nem adott rá okot soha nem beszélt "úgy".Nem rég megint volt egy kis szünetünk...újra összejöttünk,és sokkal harmonikusabb a kapcsolatunk(ha lehet ezt mondani egy kapcsolatra)mint eddig volt.De én nem tudok nyugodt lenni,mindig az jár a fejembe hogy és ha mégis és ha már megtette és nem mondta el és játsza a szépet és jót elöttem?Pár ok a nyugtalanságom miatt:MyVippen olyan lányok vannak meg neki akiket "állítólag" nem is ismer,ha megkérdem hogy akkor minek van meg?Azt mondja hogy nem tudja csak ugy bejelölt én meg vissza jelöltem.Van hogy azt se tudja megmondani hogy ő jelölte be vagy a csaj!Ha kiborulok akkor "felkapja" a vízet és azt mondja hogy mit tudom én honnan van meg nem is ismerem azt se tudom hogy kiez!Már megse merem kérdezni hogy akkor minek van meg?Mért nem törli ki?

Én reagálom túl...vagy ténleg van valami alapja a félelmeimnek?


2009. aug. 21. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit túlreagálod elvégre nekem is vannak pl ilyen fiúk vipen h nem tom ki az csak vissza jelölöm meg ilyenek
2009. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj kösz hogy eszembe jutattad!Ő folyton kiveri nállam a balhét ha egy fiú ismerősöm bejelöl és ténleg ismerem hogy minek jelölt be biztos valamit akar.Minek van meg meg hasonlók!
2009. aug. 21. 22:55
 3/10 anonim válasza:

hát igen szerintem minden nö igy van ezzel bevallom én is.

De ijenkor az a legjobb ha nem veszel rola tudomást én is igy teszek mint ha nem érdekelne h mit csinál (myvipen megjelölik) tegyél ugy mint ha nem érdekelne mert ha mutatod h zavar jobban fogja csinálni! és fogja látni h ez gyerekes dolog és veled kell foglalkoznia. ne legyél féltékeny!!! mert ha pici félrelépést is tesz akor téged fog okolni h te vitted ebbe bele. És ha szeret ugy sem tesz ijet mert ki áll melleted de ha ezt folytatod akor csak eltaszitod és ha nem szeret ugy is mást keres ha lekötözöd akor is. :) sok sikert.

2009. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:)
2009. aug. 21. 23:31
 5/10 anonim válasza:
nagyon szivesen :) majd azért ird meg h változot e valami :)
2009. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké:)Ide?
2009. aug. 21. 23:56
 7/10 anonim válasza:
aha :) majd gyakran visza nézek
2009. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem hiszem el!!!!Ez tuti hogy valami ördögi kör!!!!Direkt azt tettem amit mondtál,ténleg,egyáltalán nem viselkedtem "gyerekesen" semmi olyat nem hoztam fel.És valjuk be jobb volt a lelkiismeretemnek!:D

De ma!!Akármikor bekattant folyton azzal jött hogy ő honnan tudja hogy én nem csalom meg???:S:S:SÉs szokásomhoz hívest most nem vágtam vissza hogy és én honnan tudjam?Nem!Nyugodt maradtam és csak annyit mondtam hogy mert tudod hogy nem teszek ilyet!És ő bár mondta hogy hát jó igazam van de mondom ma vagy 5x ezzel jött!:S:S:SNa ilyenkor mivan?Ilyenkor van az hogy elgondolkodom hogy ő ezeket most mért mondja?Talán "magából indul ki"?Vagy esetleg,ténleg azért annyira arra nem gondolok, de lehet hogy tett valami hasonlót és bántja a dolog és idegeségében valami miatt rajtam csattan az ostor, úgy hogy én csalom meg mármint hogy azzal vádol!Nem hiszem el!:S:S:SJa amugy azt nem is írtam hogy a párom 17éves!

2009. aug. 22. 22:31
 9/10 anonim válasza:
én is 18 vagyok a párom 17.köszi h betartotad amit irtam és bizony nehéz eset :S amikor ezt vágja hozát h megcsalod akor kérdezd meg mér nem bizol meg bennem ? akor nincs értelme! hátha megijed és bocsánatot kér ha meg azt mondja hát nincs! akor megcsalt vagy már más van neki ! merd mondani neki! ö is féltékeny volt egyszer és mondtam neki ezek szerint nem bizol bennem ! nekem egész nap nyalizot! mindig te irányisd mint h ö téged! majd irj!!! pux
2009. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál!:DAz a baj hogy ha azt mondaná hogy nincs értelme akkor ha elkezdek vele erről beszélni akkor azt mondaná ha ténleg ugy lenne ahogy mondanád hogy megcsal hogy csak idegeségében mondta azt!:S:SSzóval ezt meg azért nem játszhatom mindig hogy lehet megtette én meg nem veszek rólla tudomást:S:S:SAjjjjj...nagyon nehéz:S:(:(Köszönöm a válaszaidat Pussz:D
2009. aug. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!