Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalhat a barátom? Mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat a barátom? Mik a jelek ilyenkor? Miből lehet észrevenni, ha viszonya van?

Figyelt kérdés

Mostanában feltűnően kedves, de ezt csak az utóbbi hetekben csinálja, és állandóan mondogatja, hogy szeret, meg hogy nem akar elveszíteni soha, és milyen fontos vagyok neki, pedig korábban ilyeneket csak nagyon-nagyon ritkán mondott. Szinte soha. Most meg napi szinten, sőt, van hogy naponta többször is.

Az elmúlt 2 hónapban nem nagyon voltunk együtt, általában talált valami kifogást, hogy éppen miért nem tud átjönni, és mindig visszamondta, mikor együtt töltöttük volna az estét... most viszont állandóan jönne, mindig mondja, hogy menjek át, vagy hadd jöjjön át ő, és egyfolytában bizonygatja, hogy mennyire kíván, mennyire szeret velem lenni, stb. Annyira hevesen "nyomul", hogy az már gyanús.

Elmúlt 2 hónapban sokszor telefonált valakivel, ha rákérdeztem, sose mondott semmi konkrétat, csak hogy haverja hívja, de olyankor mindig kiment a szobából telefonálni, és csak utána jött vissza. Sosem mondta, hogy ki volt az, mindig elintézte annyival, hogy "csak egyik haverom". Abban az időben, ha ez a "haver" hívta, mindig sürgősen fel kellett vennie, mostanában viszont már jó párszor előfordult, hogy láttam, hogy hívják, de ő csak kinyomta a mobilt, és mikor kérdeztem, ki volt az, mindig olyanokat felelt, hogy "senki" meg hogy "nem fontos", meg "haverom, de majd visszahív", vagy ilyeneket...


Ahhoz képest, ahogy az elmúlt 2 hónapban viselkedett, nagyon látványos most ez a bújás, "nyalizás", és nem tudom hová tenni, csak arra tudok gondolni, hogy talán félrelépett és most mardossa a bűntudat. :S

Vagy csak én kombinálom túl?


Szerintetek? :S


2011. okt. 19. 13:41
 1/10 napietus ***** válasza:
27%
túlkombinálod. szerintem lehet. hogy van, valami bűne amit kompenzál (tleg gázul viselkedik), de korántsem biztos, hogy az, amire gondolsz. kérdezz rá, hogy mi ez a nagy változás.
2011. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Kicsit olyan, mintha valami csaj nyomúlt volna rá és akár történt valami köztük akár nem, téged választott. De milyen hülyeség hogy kimegy a szobából telefonálás közben, meg nem mondja meg ki hívta?
2011. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:
második, miért, te beszámolsz minden hívásról? lehet olyan dologról volt szó, ami nem tartozik a kérdezőre (pl. valaki más anyagi vagy magánéleti zűrje).
2011. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem valami csaj volt a dologban. Talán történt köztük valami, talán nem. A lényeg az, hogy amiket leírtál, abból az jön le, hogy most csak veled akar lenni. Felejtsd el, hogy eddig milyen volt és élvezd azt, hogy törődik veled.
2011. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
De tényleg,mi a tökömet kell itt anyáskodni?Miért kellene rögtön bejelenteni,hogy ki telefonált???Az ok,ha magától elmondja,de ha már elvárják az már gáz.Egyébként férfiként én is azt mondom,hogy nagy valószínűséggel penge élen táncolt a kapcsolatotok valami miatt,de végül helyesen döntött-és ezt felismerve jobban megbecsül,mint előtte.
2011. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát akárki akármit mond, az hogy kimegy a szobából telefonálni többször is, az szerintem is elég gáz, és gyanús. Ha tényleg olyan okból ment volna ki, akkor a megkérdezésnél azt mondta volna ( ha őszinte ), hogy csak xy volt és problémája van, amit nem akarja hogy mások tudjanak. De az hogy a levegőbe beszél, fura. Én is azt mondom, hogy lehet csaj a dolog mögött (milyen komolyságú nem tom), de valószínű már nincs ott, és tényleg rájött, hogy csak téged akar. Ha túl tudsz rajta lépni, akkor hagyd ennyiben, ha nem akkor kérdezz rá, és mondd el, hogy milyen jelekből vetted ezt le. Vagy csak egyszerűen kérdezz rá, hogy most mitől változott ennyire meg.
2011. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 menta34 ***** válasza:
100%

A hívogatások lehetek valami nő is, de sok más ok is.

A mostani változásnak is sok oka lehet, pl. féltékeny :) de elképzelhető egymásra épülő verzió is, pl. volt valami gondja amiatt sokat gyötörte magát, aztán miután elintézte rájött, hogy nem foglalkozott veled és most pótol, stb.


szerintem ne faggasd.

2011. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Második vagyok. 13:58: Nem! Nem számolok be minden hívásról. De ha valaki átmegy minden telefonnál egy másik helyiségbe, és ha rákérdezek, hogy ki volt az és 10-ből 10-szer azt válaszolja, hogy a "haverom" akkor már gyanús.
2011. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak rájött, hogy mennyire szeret. :)
2011. okt. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is egy csajjal volt valami. Kérdezz rá, mert addig úgy se fogsz nyugodni. Ha pedig még az egyértelmű kérdést is elkezdi terelni ott már nagy gond van.
2011. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!