Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék tetszeni egy 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék tetszeni egy 12 éves lánynak? Az osztály társam.

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nagyon tetszik!Nem tudom hogy mondjam meg neki!

Aki annyit ír hogy álljak elé és mondjam meg neki az már ne is írjon! 11 éves vagyok!


2011. okt. 19. 14:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Látod egyre több agyament barom van, és ahelyett hogy segítenének, csak büszkén mutogatják IQ szintjüket. Ami a tapasztalatom hogy a legtöbb lánynak sajnos tényleg az idősebb fiúk jönnek be, de Mindig vannak kivételek! Meglepő lesz a tanácsom: Ne mond el neki. De tudasd vele. Az hogy hogyan,az attól függ milyen kapcsolatban vagytok. Ha pl. osztálytársad, akkor kérdezz tőle valamit,úgy hogy aztán tudjatok beszélgetni. Meg vannak ugye az apró figyelmességek: ha észreveszed hogy valamiben is segíteni tudsz neki,mindenképp segíts;mindig engedd előre az ajtónál(kivéve ha épp bunyó van a folyosón:P),ha eszel valami csipszet,rágót,cukrot vagy ilyen hülyeségeket és Ő melletted van, kínáld meg stb. Tudom hogy valakinek ezek egyértelműek, de sokaknak nem az. Ha a lány nem osztálytársad,akkor keress egy közös ismerőst és úgy kezdj el beszélgetni vele. Közben mikor ránézel mindig mosolyogj legalább egy kicsit. A legfontosabb: sose görcsölj semmilyen szituációban,azért megy nehezen a beszélgetés. És így amikor ránézel, látni fogja az arcodon, hogy Ő tetszik neked, és te is hogy tetszel-e neki. Ha minden jól ment,ezután már csak olyan szituációra koncentrálj,amikor kettesben beszélgethettek. Onnantól már jöhetnek a közvetlenebb beszélgetések. Remélem segítettem valamit, sok sikert! De ne légy szomorú ha netán nem sikerülne! :) Rengeteg zsír király dolog van még az életben :)
2011. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kösz! Ezzel tényleg sokat segítettél
2011. okt. 19. 15:16
 13/20 anonim ***** válasza:

15:11


ezzel még nekem is segítettél, pedig már 23 vagyok :)))

2011. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Ajándékozz neki Polly Pocket-et vagy My Little Pony-t, aztán fussatok le a játszótérre hintázni.
2011. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Öhm, osztálytársal nem épp a legjobb dolog összejönni, oké szereted meg minden, de ez se lesz mindig így és ha esetleg 1x szakítotok és még mindig osztálytársak vagytok szar lesz bámulni egymás képét...persze ez nem mindig így van, lehet hogy együtt maradtok vagy akár barátok lesztek:) Akár Akármi:D
2011. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Aranyos, ha egy 11 éves kisfiú szerelmes egy 12 éves kislánykába :)
2011. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
ugye? :D
2011. okt. 21. 18:50
 18/20 A kérdező kommentje:
am meg nem vagyok "kicsi"
2011. okt. 21. 18:50
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én voltam 12 éves (ami nem mostanság volt) még az ment, hogy aki tetszett, azt általában szekáltuk játék közben és még csak mesem mertük mondani, hogy tetszik! Hogy ma ez hogy megy, nem tudom! Like-old Facebook-on naponta hatszor! Na viccet félre téve szerintem vegyél erőt magadon és 2 tanóra közötti szünetekben beszélgess vele sokat! Amikor már felszabadultnak érzed magad mondd meg neki szereted és minden álmod, hogy kaphass egy puszit az arcodra?


Vagy 12 évesen már smacizás megy? ÁÁÁÁ le vagyok én már ebben maradva....Jobb lesz, ha a kortársaidat kérdezed, de azért sok sikert!

2011. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Egy-két ember moderálhatná magát és ilyen esetben mellőzhetné a trágár kommenteket!
2011. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!