Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vár tőlem? Mit mondjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S.e.k kérdése:

Mit vár tőlem? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akit szeretek, 2és fél hét után azzal állt elő h tarsunk szünetett és h szakitsunk mert fősulira jár és h nemvolna ideje foglakozni velem, hozzátenném h kicsit könyvmoly :)

jol kijövünk egymással,de mostanában kicsit összekaptunk ezen a dolgon.

2-3 honpja ismerem és nem aza fiuzgatos tipus.

Nem igen volt még senkivel.

Probáltam beszélni vele h várjunk még ezzel a h mégis hogy alakul később, de ős egyből rávágta h legyen vége.

előző nap még egész jol kijöttünk egymással majd telón közölte az imént emlitetteket.

Hozzátette h hiába is beszélnénk ugysem tudnák olyat mondani amitől megváltozna a véleménye.

Mit mondjak neki h gondolja átt a dolgot ?

Mit várhat tőlem?

Fontos nekem ez a lány és tényelg szeretem.


2011. okt. 19. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyoldalú szerelem soha nem jó, ha valamilyen útonmódon vele maradsz azzal csak magadat kínzod, és azzal is hogyha nem lépsz tovább rajta... Nem kell neked ilyen!
2011. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 16Jessica16 ***** válasza:
Durva, de tényleg nagyon szeretheted.. Ha ennyire szereted, akkor megvárod míg végez a fősulival, most te is tanulj és bulizz. Lépj be újabb baráti körökbe és találj egy olyan lányt akinek fontos vagy. Sajnos ha nem szeret ne emészd magad
2011. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nemtom 1ik naprol a másikra nem mond ilyent senki

és sztem nincs más fiu a dologban,csak sztem ő is érez vlmit és közben nemtudná inbtézni a sulit és inkább igy dönt :S

de azis lehet h rosszul látom :S

nemtudom miért lett ilyn kis bunko velem :S

mit mondjak neki???

2011. okt. 20. 17:33
 4/4 kenyerhaj ***** válasza:
Ha vársz rá,addig ő a fősulin összejön a legsármosabb kockafejű informatikussal,és lelépnek Kenyába nyaralni. Majd rájön,hogy a négereknek nagyobb van,és ottmarad köztük,kecskét fejni,a kedvenc könyve olvasása közben. Te meg el vagy felejtve az első hét után,amit a fősulin tölt. Hagyd a búsba,és keress olyan nőt,aki él hal érted,és a szexért! Ha jól csinálod,nem hagy el,még a fősuli miatt sem. :D
2011. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!