Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki hogy megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki hogy megtudjam milyen kapcsolatot szeretne tőlem? (lent)

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm összehozott egy fiúval aki tetszik nekem!

Csak az a baj hogy nagyon szégyenlősek vagyunk és nem is nagyon beszélgetünk egymásról a kapcsolatunkról meg semmiről!Mostanában nem is fogunk találkozni.Szerintetek mit írjak neki hogy végre észhez térjen és megbeszéljük hogy mi is van köztünk?


2010. jún. 23. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyu, szeretném ha megbeszélnén,hogy most mi is van köztünk, mert ez így nem okés...
2010. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget megkérdeztem tőle de nem ezekkel a szavakkal és azt mondta hogy járni szeretne velem és boldogok vagyunk azóta is.
2010. jún. 24. 12:11
 3/3 A kérdező kommentje:
de most egy másik fiúval vagyok és kellenek még a váááálaszok
2010. szept. 26. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!