Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm 4,5 éves kapcsolat után szakított velem.Ennek már 3 hónapja. A szakítás oka az volt, hogy Ő a szülővárosában kapott állást és az utolsó 11 hónapot távkapcsolatban éltük meg, ami felemésztette teljesen. Nem voltak veszekedések, szardobálózások.Mindig abban bíztam, hogy Ő fog költözni az én szülővárosomba, mert az Ő lehetőségei az én szülővárosomban sokkal nagyobbak voltak, mint nekem az övében és különben sem volt szívem csücske odaköltözni.De barátmőm megkapta álmai állását rohadt jó fizuval! Hogy mentsem a menthetőt sikerült nekem is állást kerítenem a szülővárosában, de közben már szakítottunk. Az, hogy kaptam ott állást, barátnőm szívét nem puhította meg, mert tényleg kikészült idegileg a távkapcsolat alatt és már találkozgat egy sráccal is. A problémám az, hogy munkanélküli vagyok, de decemberben kezdhetnék dolgozni a "barátnőm" szülővárosában. Nem tudom eldönteni, hogy merjek e úgy elköltözni, hogy nem ismerek ott senkit, egyedül kell albérletet finanszírozni, és könnyen meglehet, hogy barátnőmet nem kapom vissza. Ha meg itthon maradok, ki tudja meddig leszek állás nélkül!


Mi a véleményetek? 28/F


2011. okt. 19. 17:43
 1/6 seesee ***** válasza:

Az a véleményem az alapján, amit leírtál, hogy a barátnőd jelenleg időre van szüksége. Ne sűrgesd! Ha meg akarod adni annak az esélyét, hogy kibékülhessetek, akkor vállald el az állást a szülővárosában, és ne félj az újdonságoktól! Nyilván ott is lesznek ismeretségeid, új barátaid, munkatársaid. Az első időszak az, ami nehéz, de aztán feltalálod majd magad! A barátnőd meg közben át tudja gondolni a dolgokat. Az új fiú valószínűleg csak vigasztalásként kell neki. 4,5 év után nagyon nehéz elfelejteni valakit.. biztos, hogy sokat gondol rád. Ha a tettek mezejére lépsz, és mersz oda költözni, akkor fogja látni, hogy komolyan gondoltad, amit mondtál, nem csak üres szavak voltak, és talán kibékültök! Ha meg még sem békültök ki, akkor is megtapasztalsz új dolgokat, amiket még lehet, hogy jól fogsz tudni hasznosítani a későbbiek során. De egy biztos, ha nem is békültök ki a volt barátnőddel, máris van egy barátod ott! :)

Remélem, hogy tudtam segíteni!

s

2011. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan költözz oda abba a városba, ahol decemberben melózhatsz, mert nem biztos, hogy ahol eddig laktál, hogy ott is találsz melót, meg az is lehet, hogy újból összejössz a lánnyal, ha meg nem, akkor éppen lehet hogy ott találsz egy másik lányt. Saját tapasztalatból írom, hogy nekem párom az Alpokalja mellől költözött fel Bp-re idén május elején, akkor még ott laktam exemmel, s Ő azzal a tudattal költözött oda, hogy majd úgy hátha összejövünk, s igaza lett, mert össze is jöttünk május végén, otthagytam exemet, s hazaköltöztem a szüleimhez, ami 130 km-re van Bp-től, s utána párom Pestről oda költözött abba a városba, ahol most a szüleim laknak, azóta is ebben a városban élek párommal, szeretem Őt és Ő is engem! Szóval a saját példámból tanulva van esélyed rá, ha velem is megtörtént, akkor nektek is sikerülhet!


25/N

2011. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobott a csajod gyere hozzám adok állást. Sp voltam.
2011. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SZerintem ezt jó gondold még és ezt a kérdést magadnak kel el eldőnteni ha oda kőltőzől válalnod kel az azal járófelelőséget és kockáczatot né feled ezt csak té dőntheted el.
2011. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bánomisén ***** válasza:

A kérdésnek arra a felére, hogy elköltözz-e egy vadidegen városba, ahol biztos munkalehetőség vár, míg odahaza csak a munkanélküliség, azt mondom, hogy igen, költözz oda, ahol dolgozni tudsz. Társaságot idővel úgyis szerzel magadnak.


Hogy a barátnődet vissza tudod-e szerezni, arra meg azt tudom mondani, hogy ez kettőtöktől függ. Ha lecsillapodik és ő is folytatni akarja a kapcsolatot, akkor igen. Ha már lapozott, akkor nem. Viszont lány sem egy van a világon, ez esetben keress mást. (Ezt könnyű mondani, tudom, de nem tudsz mit tenni.)

2011. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet az exeddel nem lesz már semmi, de pont ott ismered meg azt akivel majd életed végéig élni fogsz...és nem csak 4 évig...és ha ott munkád is van akkor főleg.
2011. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!