Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnöm tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnöm tegnap bevallota, h még mindig imágyja az exét, de engem is nagyon szeret és nem tud dönteni. :S

Figyelt kérdés

Aszt monta, h nem tud közülünk válassztani, mert mindkettönket nagyon szeret, és h legsziveseben mindkettönket megtartana, deh aszt persze nem lehet, és most nem tuggya, h mit csinájon, és mejikünket válassza. :S


Most ez mijen dolog már? :S Én nagyon szeretem öt, ő a mindenem, nem akarom elvesziteni, de ez nem maradhat így. Döntenie kell! De ez így most ojan vacak hejzet, nagyon rosszul esik, h ezt teszi velem, de akkor is szeretem és nem tudom ezmiatt csak úgy ecerüen kidobni. De én mit tehetnék? Hogyan érhetném el, hogy engem válasszon? :S


Segítcsetek, lécci!


19/F


2011. okt. 3. 09:33
1 2
 1/13 komasa ***** válasza:
100%
Küldd el a fenébe, és foglalkozz inkább a helyesírással!
2011. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi helyesírasi hibától lefejeltem az asztalt.
2011. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 MarySue ***** válasza:

Figyelj, ne aggódj!

Ezt sajnos nem tudod befolyásolni. Ha nem szeret annyira, mint a másik komát, akkor ennyi, ez van, nem tudsz vele mit kezdeni. Viszont akkor ennyit is ért a csaj, ha nem téged választ, egy percig ne bánkódj miatta!


((( Ui.: szíves figyelmedbe ajánlanék egy helyesírási szabályzatot... )))

2011. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy szakíts vele, és törődj egy kicsit a helyesírásoddal, mert szégyen, hogy 19 évesen ennyire nem tudsz írni...
2011. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Róbert Nagyúr ***** válasza:

dobd a gec!be.


az egy RIBANC

19f

2011. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
IMÁGYJA SEGITCSETEK HÁHÁHÁ
2011. okt. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ribanc, hagyd rá. Te pedig keress egy nyelvtan tanárt.
2011. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennek jó vége nem lesz, de ha bele vagy zúgva, mondhat bárki bármit, azt fogod keresni, hogy mi arra a bizonyíték, hogy ő biztos nem ilyen, aztán persze nem találsz bizonyítékot, így kreálsz magadnak.
2011. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
b4zd ki az ilyen nem érdemli meg hogy foglalkozzál vele.Csak trollkodik veled.! Állj a sarkadra.!
2011. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én kész tények elé állítanám, kész kérdések elé!


Velem akarsz élni vagy (nem tom együtt laktok e) az exeddel élnél szívesebben együtt? Vele tudnád elképzelni az amerikai álmot, hogy nagy ház gyerekek jó állás stb vagy velem?


Tedd hozzá a következőt is!

Mert ha velem akarsz élni, és szeretsz tiszta szívedből, akkor felejtsd el az exed, és velem legyél Gondolatban is!


(ugyan is ebben a helyzetben ami nálatok van, nem létezhet ex és a csajod közt haverság!!)


Ha azt mondja h nem tud dönteni mindkettőtöket szeret, akkor menjen az anyjához! És ne szórakozzon veled!


Ugyan is elárulom neked h ha ezt mondja h ugyanúgy szeret! Akkor ha visszatérne az ex, hogy "drága kincsem én még ugyanúgy szeretlek kezdjük újra....-----> akkor téged úgy otthagyna a jó büdös fr@ncba mint a huzat!!!!

27/F

2011. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!