Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az olyan pasikkal, akik csalódtak a szerelemben, és félnek elkezdeni egy új kapcsolatot? Viszont jól megvannak egy lánnyal, de azt mondják, hogy még bizonytalanok. De a találkozgatás megy.

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez egy jó duma arra, hogy ha megdugott utána leléphessen mondván, hogy "áh bocsi nekem még ez nem megy". Ráadásul te érzd úgy, hogy rá kell másznod, hogy kihúzd ebből a szerelmi bánatból.


Sezrintem cseles trükk.


Persze tudom... Ez a pasi más, és ez nem is trükk...

2011. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem dugott meg
2011. márc. 26. 23:50
 3/15 anonim ***** válasza:
Még
2011. márc. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
miért is kell ennyire kategorizalni?
2011. márc. 26. 23:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Kijavitanam a kedves elsö hozzaszolot, ugyanis maham is Ferfi vagyok es ha valakiben nem vagyok biztos, atol függetlenül nem az az elsö dolgom, hogy az agyba rangassam.

Azt a szot sosem hasznaltam, hogy felek elkezdeni egy kapcsolatot, mindig megmondtam, ha hianyzott az erzelmi oldal, ami vagy kialakul vagy nem.


Tehat kedves kerdezeö, nem szentiras, hogy mag akar dugni es dobni, lehetseges, hogy biztosra akar menni, mert ha most összejönne veled es nem erezne semmi olyat ami együtt tartana titeket, akkor csak megbantan.

2011. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért kell kategorizálni? Mert az emberi agy így működik, rendszerez, kategorizál, mintákat hoz létre és keres mindenben, mert nem lenne képes mindent a maga valójában feldolgozni.


A tübbségi tapasztalat (és mert több ismerősöm is játszotta ezt a trükköt évekig) ezt mondatja velem, aztán majd később valamikor már igazat adsz nekem. Addig pedig én leszek a r*dék, mert nem olyan választ adok, ami beleillik a rózsaszín felhőktől cukormázassá vált világodba.

2011. márc. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pedig jól elvagyunk. Nem értem a dolgot. Azt tudom csak, hogy ha nem lép, akkor lelépek.
2011. márc. 27. 00:10
 8/15 A kérdező kommentje:
Nincs cukormázas világom. De nem lehet kategorizálni, hiszen nincs két egyforma ember.
2011. márc. 27. 00:10
 9/15 anonim ***** válasza:

Igazság szerint meglepődnél, hogy az egyes embertípusok bizonyos kérdéskörökben mennyire egyformán működnek:)


Node mind1 is, jóccak :)

2011. márc. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok csak én már nem is találkozok senkivel. Nem bízom és nem igen hiszem hogy bárkit is le tudnék nyűgözni ebben a kifordult világban. Nem fordultam be csak nem fektetek energiákat egy olyan ügybe amiben nem volt sikerélményem. Ott van helyette a kerékpár a National Geoghraphic stb.

Bohócnak már öreg vagyok.

34 ffi

2011. márc. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!