Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Titkot lehet alkalmazni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Titkot lehet alkalmazni a párkapcsolatokban?

Figyelt kérdés
A Titok című könyvről/filmről beszélek. Pl, ha én azt szeretném és minden porcikámmal vágyom rá, h újra induljon egy kapcsolatom, meg tudjunk beszélni mindent, és azt kívánom, h keressen az a férfi, akire azóta mióta nem beszélünk egyfolytában gondolok és, h legyünk végre együtt, akkor ez valóra válhat? Nagyon szeretném, tényleg csak erre vágyom már hosszú ideje, h vele legyek, h keressen meg és végre beszéljük meg a dolgokat. Valóra válhat mindez?
2011. okt. 20. 12:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez a titok cucc csak a pozitív gondolkodás marketingbe csomagolt változata. És igazat adok a bemásolt hosszú hozzászólás eredeti írójának is: nem az a lényege, hogy ülsz, koncentrálsz, és vársz, hanem a pozitív életszemléleteddel jobb kedvet teremtesz magadnak, ezáltal szívesebben csinálod a dolgaid, és netalántán jobban is. Ha meg mégis rossz történik, azt nem fogod fel annyira tragikusan.


Végülis lehet, hogy én ezt a tudtom nélkül alkalmaztam, ugyanis más kiskoromtól fogva elképzeltem, hogy lesz majd nekem egy szép, aranyos, jóarc barátnőm, aki nem valami semmilyen átlagos lesz, és bármit lehet majd vele csinálni, beszélgetni, ökörködni, és majd olyan jól elleszünk, hogy csuhaj. És... lett.

Tennem kellett hozzá, hogy így legyen, de nem volt kikövetkeztethető, hogy ennek kéne történnie. Soha nem volt normális kapcsolatom, nem ismerkedtem, nem jártam sehova, kiválasztottam egy random lányt, és ő lett az. Minden egybevág.


Sőt, akár bevonhatjuk a kvantummechanikát is, és a tudat hullámfüggvényredukáló képességét, avagy hogy az összes lehetséges valószínűséghullámból valahogy azt választja ki, amelyik neki tetszik, és majd az lesz a valóság. De ez bonyolult, és még sok kutatásra van szüksége.

2011. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!