Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem magamat! Szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magamat! Szeretem? Vagy most mi van?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy sráccal, akihez nagyon vonzódtam, folyton arról ábrándoztam, hogy az enyém lesz. Tettem is érte. Meg is szereztem. De mióta járok vele.. nem is tudom. Mintha nem is akarnám őt. Pedig eddig vonzódtam hozzá. Most is szeretek vele lenni, de nem úgy, mint mikor még nem jártunk. Most mi történt velem?

L/14


2009. máj. 3. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi,megkaptad amit akartál,és már nem olyan érdekes....ennyi
2009. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelent hogy az elejen meg odavoltal erte (SZERETTED)de ez az erzes elmult...En nagyon sokat harcoltam egy fiuert hogy az enyem legyen,es sikerult is az enyem lett...Es ahogy egyutt vagyunk egyre jobban es jobban imadom ot:)Es sose hagynam el:)
2009. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez természetes ebben a korban. Még csak ismerkedsz az érzelmekkel és a fiúkkal. Velem is ugyanez volt!:) Megismertem valakit, nagyon tetszett, megszereztem és utána eldobtam mert csak addig volt érdekes ameddig meg nem volt az enyém! Ezt majd kinövöd ne aggódj, korral jár:)
2009. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!