Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai 20 évesen elköteleznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai 20 évesen elköteleznem magamat egy férfi mellett? Nagyon szeretem,1 éve vagyunk együtt, Ő az életem értelme.

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent elkötelezni?
2010. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moszuke ***** válasza:
54%

ne menj hozzá feleségül, ha ezt jelenti.. mert még megbánhatod.. éretlen vagy még.. csak a világ azt súlykolja belétek nőkbe, hogy korábban érjetek meg érzelmileg mint a férfiak...


szerinted hány 20éves srác mondana ilyet hogy ő képes elkötelezi magát egy lány mellett? egy sem.. mert mi megtehetjük hogy később érünk meg:)

22/f

2010. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: Moszuke most ezt tekinti slágerszövegének. De ne vegyél róla tudomást. :D Igenis, van olyan ember, aki 20 évesen elég érett.
2010. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Örökre felesleges lenne bármit, ígérni...

Viszont ameddig boldog vagy, ameddig működik a kapcsolat, addig szívvel-lélekkel legyél benne a kapcsolatban.

Máshogyan nem is volna érdemes....

2010. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

összeköltözni, gyereket nemzeni.

ha szereted akkor nem, de a korai házasságokból lesznek a válások, ezt ne felejtsd el!


14F

2010. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azzal van a baj, hogy 20 éves vagy, hanem azzal, hogy még csak 1 éve vagytok együtt. Szerintem ennyi idő alatt nem lehet annyira megismerni a másikat, hogy tudd, mindig mellette maradnál, minden körülmény között, hogy biztos legyél benne, hogy ha mondjuk úgy adódna, hogy 1 évig nem láthatnátok egymást, akkor is megvárnád... Szerintem nem árt mondjuk 5 évet együtt lenni, és ha még mindig rózsaszín felhőkben úszol, ha még mindig nagyon szerelmes vagy, ha még mindig Ő álmaid pasija, akkor érdemes elkötelezned magad így. Én pl. 3 éve vagyok a barátommal, és most is ugyanúgy repdesnek a pillangók a gyomromban a találkozóink előtt, ugyanúgy elolvadok, ha meglátom, ugyanúgy bele vagyok zúgva és imádom, mint az elején, vagy inkább még jobban. Még mindig csodás minden, pedig sok mindenen keresztül mentünk és minden hibájával együtt szeretem Őt. Szerintem 1 év után még nem lehet eldönteni, hogy évek múlva is ezt éreznéd e, így én még várnék pár évet... Pl. mi még nem élek együtt a barátommal, így anélkül nem kötném le magam mellette, hogy nem tudom, az együttéléssel lennének e gondjaink, így nem is kötelezném még magam el mellette. 20/L
2010. dec. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A vége kicsit értelmetlenre sikeredett, bocsi :D Szóval csak példának írtam, hogy mivel én még nem tudom, hogy ha együtt élnénk, akkor nem lenne-e valami gond, ezért még nem is kötelezném el magam mellette. Persze lélekben elköteleztem magam már a legelején, csak ha mondjuk feleségül kérne, nem biztos, hogy igent mondanék, vagy mondjuk úgy, hogy akkor következő félévtől hozzá költözök és az esküvő úgyis csak utána lesz. De ez csak egy vélemény. :) 20/L
2010. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előzővel.

egyébként ha úgy érzed, hogy most biztos vagy az érzéseidben, simán várhatnál még pár évet a dologgal.ha tényleg szereted, nem fog változni semmi,az ilyesmihez pedig nem kell 'papír' igazolás gyanánt.

20/L

2010. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 modian ***** válasza:
100%

20 éves vagyok és 3,5 év után eljegyeztem a párom. Pacsi a második válaszolónak, Moszuke-nak.

Az eljeygzés bizonyos fokú elkötelezettség, amit a férfi kezdeményez hagyományosan. Ez már nagyon kellett nekünk. Eljutottunk a kapcsolatunkban egy bizonyos szintig és úgy éreztük, hogy ezt megpecsételjük. Hangsúlyozom, hogy 2 év együttélés után.


Szóval 20 év az nem korai, a szerelem nem egy stabil dolog, csalódásokra készülj fel mindig, 1 év az kevés.


Mindent összevetve, veszteni nem vesztetek semmit ha megpróbáljátok, mástnem hamarabb kiderül, ha nem megy a házasság és nem 25-30 évesen jön a pofára esés.


Ha a kérdés arra irányult, hogy nem gáz-e, ha 20 évesen kitartasz 1 férfinál és nem pasizol tovább, hanem rendes barátnő leszel, akkor a válasz: NEM

20/f

2010. dec. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10év múlva máshogyan fogod látni a dolgokat.
2010. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!