Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek egy romantikus vagy csak hülyét csinálnék magamból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tetszik egy lány, Ő még nem ismer engem, Én se Őt, de nagyon tetszik nekem. Szeretném megismerni. Készítettem egy kovácsoltvas rózsát, amit szeretnék odaadni neki, ezzel kezdeményezni a megismerkedésünket. Szerintetek ez szép gesztus vagy hülyeség? Normális válaszokat kérek!! (20/F)
2011. okt. 20. 19:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Utolsó gondolatként jutna eszembe az, hogy hülyeség volna. Nagyon nemes gesztusnak tartom, főleg, hogy saját kezűleg hoztad össze. Minden tiszteletem a tied, ha oda mersz lépni egy ismeretlen lányhoz vele :-)Egyébként hogyan/mikor/hol tervezed odaadni neki? Én személy szerint pl. a reggeli zsúfolt buszon nem tudnám úgy kimutatni az örömömet.
2011. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet! Elsőre ez nagy lépés. :/
2011. okt. 20. 20:01
 13/30 A kérdező kommentje:
A részleteket nem dolgoztam ki a kézbesítéssel kapcsolatban, de az egyik kedves hozzászóló nem mondott hülyeséget, mi szerit titkosan kéne kézbesíteni. Pl: az osztálytermében a padján várná reggel az első óra előtt..
2011. okt. 20. 20:04
 14/30 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki!!!
2011. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép! :)

2011. okt. 21. 18:51
 16/30 anonim ***** válasza:
jajj de szééép!!!! nekemis kell :))))
2011. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
ez gyönyörű, én nem vagyok romantikus lány, de ez nekem is nagyon tetszik!!!:)
2011. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Fú ez télleg szép! De sztem sem kellene már odaadnod, először csak kezdj el vele megismerkedni! És később, második, harmadik randin, találkozón odaadhatod! Nagyon kreatív vagy! :)

Az osztálytermes megoldás sem túl jó, mert lehet kínosan érezné magát a többiek előtt... ezt vhogy kettesben, v legalábbis úgy kéne eljuttatnod hozzá, h megtalálásakor egyedül legyen. Sok sikert!

2011. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Öregem! Én heteró srác vagyok, de egy ilyen rózsával még engem is le tudnál venni a lábamról xD Nem semmi, minden tiszteletem! Örülök, hogy vannak ilyen tehetséges emberek! Ez lenyűgöző.


A kézbesítéssel kapcsolatban: egy dologra figyelj, hogy valami csomagolópapír is legyen nálad, mert egy ilyet nem tehet be csak úgy a táskájába. Valószínűleg kézben viszi haza, akkor meg nem árt a csomagolópapír. Ha hátizsákja van akkor meg abban is el tudja vinni, akkor meg szintén hasznos.


18F

2011. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 asdface ***** válasza:

Én is srác vagyok és tuti nem adnám oda az első randin egy csajnak, ezt őrült jó cucc, ezt csak fontosabb embernek adnám oda. Szerintem tartogasd egy kicsit.

Esetleg húzhatod az agyát vele, hogy te tudsz ilyeneket. :D

24/f

2011. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!