Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek egy romantikus vagy csak hülyét csinálnék magamból?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tetszik egy lány, Ő még nem ismer engem, Én se Őt, de nagyon tetszik nekem. Szeretném megismerni. Készítettem egy kovácsoltvas rózsát, amit szeretnék odaadni neki, ezzel kezdeményezni a megismerkedésünket. Szerintetek ez szép gesztus vagy hülyeség? Normális válaszokat kérek!! (20/F)
2011. okt. 20. 19:18
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok dicséretet! Tényleg, nagyon jólesik. :)
2011. okt. 22. 21:19
 22/30 anonim ***** válasza:
Én milyen régóta szeretnék egy kovácsoltvas rózsát... de nekem nem csinál senki. :( Én nagyon nagyon örülnék neki, és tényleg nagyon szépet csináltál, de szerintem is csak akkor add oda, ha már találkoztatok párszor. Én személy szerint titkos megoldásnak sem biztos, hogy örülnék, olyan furán érezném magam, mintha figyelnének... :D
2011. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálsz egyet?(nyugi nem komolyan gondoltam hisz tök idegedn vagyok)Am szerintem ne az első randin add oda hanem a 2.-kon mert ez őrült jó cucc legalább tudd meg h működne-e köztetek:)Hány éves vagy ügyes srác?
2011. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ja bocs oda van írva h húsz én hülye..
2011. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 kenyerhaj ***** válasza:
100%
Add oda neki! Ha nem fogadja el,még mindig fejbe verheted vele,és rögtön a karodba omlik! :D :D
2011. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

fel szeretném venni veled a kapcsolatot :)

mert én is szeretnék egy ilyet csak én nem tudom legyártani :(

se ügyesség se műhely :(

Légyszi írj privátban :)


A kérdésre válaszolva

ez az ismeretlenes ajándékozást megkombózhatnád azzal hogy előtte beszélsz vele 1x 2x

és csak úgy ismeretlenül egy kis verssel a padján hagyod :)

és egy pár közelebbi ismerősének elhinted h te voltál h visszajusson a fülebé de amikor meglátja én feltételezem h már tudat alatt gondolná h kitől van :)

és EPIC WIN lenne

és utána mikor kiderül teljesen is vagy mikor oda megy hozzád megkérdezni h ez mi ez

akkor elhívod randira akár hol is teszi fel a kérdést

:)

2011. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A rózsa jó ötlet de nem így, hogy nem ismeritek egymást. A lányok nem szeretik az ilyen extrém dolgokat amikor egy vadidegen valami ennyire szokatlannal áll elő.

Ismerkedj meg vele aztán mehet a rózsa, de ne ezzel kezd.

2011. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Fúú nekem nagyon tetszene..én elolvadnék!;DD
2011. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 loverbitch ***** válasza:
Egyszerűen tökéletes az ötlet! Nem is lehetne szebben ismerkedni kezdeni. Ha átadod a rózsát azonnal tudni fogja, mit érzel, és igazán már nem is kell magyarázat hozzá. Az, hogy Magad készítetted, meg jelzi, hogy valóban fontos Neked. Ne hallgass arra, aki azt mondja, hogy elfutna, vagy bolondnak tartana! Én még nem láttam olyan lányt, aki ettől megijedne. Attól sem kell tartanod, hogy esetleg nem viszonozná. Még nem egy kapcsolat, csak a lehetősége és, ha visszautasít sem történik semmi. Viszont az biztos, hogy nem felejt el. http://www.youtube.com/watch?v=P-ekdIWv1nM Üdv: l.
2011. okt. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Na végül mi lett belőle? :)
2016. febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!