Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a páromtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a páromtól (aki most már fél éve a vőlegényem) soha, semmi ajándékot sem kaptam virágon és egy jeggyűrűn kívül?

Figyelt kérdés
Harmincas éveink elején járunk, mindketten dolgozunk, de a párom az én jövedelmem négyszeresét keresi havonta. Mégis, mindezek ellenére soha az elmúlt három év alatt semmi ajándékot sem kaptam egy jeggyűrűn kívül, valamint amikor találkozunk mindig kapok tőle virágot (távkapcsolatban élünk, s így általában kéthetente tudunk találkozni). Ha valohova elmegyünk egy hétvégére, vagy nyáron, ha nyaralni megyünk, akkor annak is felét én fizetem. sajnos ez nekem eléggé megterhelő, egy nyári nyaralás három havi béremet is felemészti, míg neki fél fizujából kitelik. Viszont igénye, h rendszeresen nyaralni menjünk, vagy hétvégeken ide-oda kiruccanjunk, az van!!! Félek, h házasságkötés után is minden költséget meg kell majd feleznünk, s abba én beleszegényedem, sajna.
2011. okt. 20. 20:29
 1/7 anonim válasza:
Ülj le és beszéld meg vele a problémád!
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És erről még sohasem beszéltél vele? Ha már jegyben járok, nem hiszem, hogy nem tudtok leülni megbeszélni a problémákat. Vagy ha tényleg nem, akkor talán nem kellene hozzámenned.
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 menta34 ***** válasza:
Bocs, de ez amit itt leírtál egy vicc, nem kapcsolat...
2011. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szarnék fizetni.
2011. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de te eddig miért nem csaptál az asztalra?!

Ha neki elvárása, hogy nyaralni menjetek évente, meg hétvégente kiruccanni, akkor te most szakadj meg és vegyél fel jelzáloghitelt??

Ilyen emberrel semmilyen formában nem tudnám elképzelni az életem.


A párommal amink van, közös.

Hiszen egy család vagyunk.


Így gyereket vállalni egyenlő az éhenhalással. Te majd veheted a gyereknek a pelenkát, meg eheted a szárazkenyeret, miközben ő rinyál, hogy nem jártok sehová, és nem adsz bele a rezsibe???


OK, lehet hogy csak tesztel, hogy nem a pénzért kell neked, de ezt már tudnia kéne három év után.

Elvárni, hogy a nem túl sok fizetésedből miatta egy vagyont dobj ki az ablakon hü.lyeségekre, ez viszont bun.kóság.


Előbb tisztázd vele, hogy hogyan képzeli el a közös jövőt.

Nem lehet, hogy a lakás egyik fele majd egy kutrica lesz, hidegen, a másik fele meg egy palota, jó melegre fűtve. Stb, stb.

A helyedben előbb összeköltöznék vele egy időre, hogy kiderüljön, milyen az élet így, és működik-e.


A pasid egy önző dögnek tűnik, ha eddig nem tűnt fel neki az anyagi helyzeted.


Az egy dolog, hogy mit kapsz, meg mit vesz.

De az durva, hogy te fizess be egy fél luxusnyaralásra, mert neki ahhoz van kedve.

2011. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:S


Bakker!!!!!



A gyógyszertárból vittem kicsi cukrot a barátnőmnek amin a Manók eledele volt feliratként. Aztán kapott már tőlem ehető pénzt, meg ezernyi apróságot, meg évente 5-6x virágot is, szülinap névnap évforduló karácsony húsvét mikulás, második szülinap, stb ezekre is mindig ajándékokat kap, és rengeteg hétköznap kap ruhát, konyhafelszerelést stb. A kassza az ismeretségünk 2. évétől kezdve tökre közös, de pl egy nyaralás pizzázás a korai időkből is az én számlámra ment, mert így volt normális!


Ha a párod elvárja h mindennek a felét te fizesd akkor:

a) ő a leg sóherebb f@szkalap akiről valaha is hallottam

b) ő német állampolgár, vagy sokat élt kint!


Németországban ugyanis teljességgel egyenlőség van és egy német csaj teljesen zokon veszi ha fizetni akarnak neki, mondván h neki is van pénze és h ő is meg tudja venni magának, őt senki se tartsa el!


Ha 400-at keresnék, tudod mikor hagynám hogy a csajom fizessen bárhol is!!! Amíg nem érzem h élősködne rajtam addig én fizetnék!


Az viszont megbocsáthatatlan h sosem vesz neked semmit sem!


Na oké az én bnőm is folyton nyavajog h nem kap ajándékot meg virágot, de ez baromság!!!! Évente legylább 30-50 alkalommal kap valamit az ünnepeket nem számolva!

Nameg azért is vinnyog h én nem szeretem őt és ezért nem kap tőlem virágot! Elmehet a pi-csába!


Viszont ha igaz amit mondasz akkor semmi jót nem jósolok neked!!! Szerintem dobjad! Amúgy is tuti h van másik nője! Ez biztos! Még ha csóró lenne... de havi 400-al tutira van nője!!!

2011. okt. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a gáz, hogy nem kap smemit. Hiszen minden találkozáskor kap virágot, ami kedves gesztus. Meg egyébként is...nem mindenki ajándékozós, és nem is kellene elvárnia egy nőnek szerintem. Persze jólesik.


Az nem normális, hogy az a szerencsétlen féleszű nem látja, hogy ami neki normális, az a bnőjének nem az. Ha egyszerűen nincs pénze a nyaralásra, akkor ha nem akarja fizetni a lányét, akkor nem menjenek egyáltalán, vagy menjenek olcsóbb helyre. Ha meg mindenképpen oda akar menni, legalább fizessen bele.

2011. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!