Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nagyon elrontottam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam? Mit tegyek a továbbiakban a pasimmal?

Figyelt kérdés
6 hónapja kavarunk, es komolyan másfél hónapja járunk, és én szerelmes vagyok. tegnap éjjel nem voltunk együtt és smseztünk. irta hogy én nem szeretem őt. én meg irtam h dehogynem...szeretem... aztán irta h komolyan? s irtam h igen..miért? ő h van vele? és azt irta h ő még nem mondhatja h szeret, nem dobigálózik a szavakkal. én meg annyira megszégyelltem magam.. :( aztán irtam h legalább őszinte, aztán ő irta h nem akart megbántani. én meg irtam h nem sértődtem meg, ne is mondjon olyant amit ne érez... de én most úgy szégyellem magam, meg olyan rossz érzes tudni h én szeretem, ő meg "még" nem. az jó döntés h most nem keresem, h ő irjon, meg hivjon? nem akarom annyira éreztetni :( h mennyire szeretem :(
2011. szept. 18. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, ezt ő provokálta ki. Ne magadat hibáztasd!
2011. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jesszusom
2011. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most mindenképp várd meg míg ő keres de ne lepődj meg ha a megszokottnál több idő fog eltelni, ezzel nagyon meg lehet ijeszteni a fiúkat. a továbbiakban ne mondd és írd neki h szereted, várd meg míg ő mondja, aztán lesz ami lesz, sok szerencsét :)
2011. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs amiért szégyellned magad, sőőőőt büszke lehetsz arra, hogy nem taktikázol és őszintén elmondtad, hogy érzel. Ez persze neked nem esett jól, hogy ő még nem tudja kimondani.

Semmit nem rontottál el, viszont ne szajkózd, várd meg amíg ő is elér erre a szintre :)

Nyugalom itt nem lesz semmi baj :-)

Legyél természetes, ne ragadós és ennyi :)

Puszi

2011. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!