Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit kéne keresnem ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kéne keresnem ahhoz hogy barátnőm ne tudja elkölteni?

Figyelt kérdés

Gondoltam itt arra hogy a csajoknak mindíg nagyobb drágább dolgok kellenek. Hol a határ??

Gondolok itt ara hogy nyaklánc fülbevaló ruha bunda pempicke autó költőpénz plázapénz ilyen olyan rendezvény esküvő stb.. Szerintetek mennyibe van egy ilyen nő havonta?? Ki tartja el őket és miért?? Mennyit kereshet a barátja egy ilyen nőnek?? Szerintem rájöttetek hogy melyik csoportól beszélek.. Ilyen Kelemen Anna stílusról ról akiknek értelmes munkájuk sose volt de mindent elvárnak...


2011. okt. 21. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A közgazd tanárom mondta volt annó sokat:

Nem az a gazdag ember aki sokat keres hanem aki keveset költ.


NINCS akkora összeg amit ne lehetne elszórni.


Amúgy ha a barátnőd egy normális nő akkor mivel ő is keres pénzt ezért a sajátjából költ. (Nagyrészt :D) Igazából a nők nem bundára etc költenek sokat hanem amikor jönnek a gyerekek akkor hiszen onnantól kezdve már nem magának vásárol hanem a közös gyereketeknek ergó a saját vágyait ("ezt meg kell vennem neki mert olyan aranyos lesz benne") is a te pénztárcádból fogja finanszírozni ("közös gyerek!").

2011. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az olyan típusnak semmi se elég..:)



Nincs az a pénz..:D

2011. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Gondolom ha 6 millió és fölött keresnél, akkor azt már nem feltétlen tudná elszórni havonta.
2011. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ja meg, ki tartja el. Hát ez ahogy én látom nem úgy van hogy ők élnek kettesben és pasi pénzéből élnek. Hanem mint egy kis Fámiliá. Munkahelyemen is volt egy társaság folyton egymástól kértek kölcsön stb.. A csaj meg jól kiegészíti ezt, majd a nagyok vigyáznak rá ő meg a hasonlóan hülye pasijával mint két kisgyerek elvannak.


Cigiseknek is úgy van a levegőből is pénzük cigire hogy vagy kér kölcsön cigit, vagy nagy mamájától kap (ezt nekem mesélte) vagy ilyenek. Nem önmaguktól, egyébként is csaj normális életkörülmények között meghülyülne. Egy ideig bírná lehet, aztán úgyis megtörne.

2011. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Végtelen :D
2011. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

XD Igen én is ismerek ilyet.. XD

Sőt van a nagy fellángolás hogy ő (xy kuli) munkahelyből fog megélni nincs rászorulva senki pénzére.(Fú mennyiszer hallottam ezt a mondatot!!) Ő független lesz bla,la. Ez általában 1-2 napig tart de egy hétnél tovább sose. Aztán a csaj vagy visszamegy az exéhez vagy új balekot keres aki eltartja és finanszírozza a hülyeségeit.

Szóval a csaj valójában mindíg más pénzéből él tudja azt hogy 2 hét alatt bármikor talál egy jobb módú férfit aki elhiszi neki hogy (Tényleg szereti) és szegény kis ártatlan csajon segítenie kéne...

2011. okt. 21. 09:37
 7/18 anonim ***** válasza:
Nincs annyi pénz:D
2011. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26 quintillió dollárt
2011. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Beviz Elek ***** válasza:
Az teljesen mindegy, hogy mennyit. Ami fontos, hogy jól rejtsd el. Akkor nem tudja majd elkölteni. Ha nem rejted el, akkor nincs az a pénz, amit ne tudna elkölteni. Szerintem Bill Gates feleségének a kártyáján is van limit, mert már rég éhenhaltak volna. Egy nő csak a telefonszámlával el tudja tüntetni egy átlag magyar fizetését!
2011. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 LadyLee ***** válasza:

Én is bármennyit el tudok költeni - csakhogy én a SAJÁT pénzem verem el - soha az életben nem tartott el / ki engem pasi.


Talán nem ilyen idióta rib@ncokat kellene felszedned, hanem rendes, értelmes, saját karrierrel rendelkező NŐKET. Persze attól a pasik 99%-a összeszarja magát félelmében, ha egy csaj rátermett vitapartner, képzett és még keres is, esetleg többet is, mint a muki. Na az bazi ijesztő számukra, ezért inkább választják az eltartandó nyafkamacákat. Ez rendben is van, csak akkor meg ne rinyáljatok már, hogy "jaj nekem, sokba kerül a nő". Nem kurv@t kellet volna választani, hanem társat és máris nem lennének ilyen bazi nagy problémáitok!

2011. okt. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!