Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nekem kellene őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem kellene őt keresnem, vagy hagyjam? De miért ilyen? Le akar koptatni?

Figyelt kérdés
Eddig keresett, minden nap szinte(tudja hogy szeretem). Voltam most bulizni nála, és elég jól elvoltunk beszélgettünk egy csomót, nézett meg ilyenek. De azóta nem keres meg nem ír rám msn-en sem, meg nem ír sms-t se..Eddig egyszer összefutottunk véletlenül és csak annyit mondott hogy hello..
2009. nov. 19. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy miért ilyen. Ha tisztel annyira, hogy elmondja, hogy miért lett ilyen, akkor akár lehet is rajta változtatni, ha hebeg-habog, hagyd a francba. Nem éri meg kínlódni egy olyanért, akinek nem kellünk. Lesz majd olyan, akinek igazán Te vagy a mindene.


(Ha tudja, hogy szereted, akkor lehet talonba rakott, és in case of emergency lettél. Ha nincs más, jó leszel Te is.)

2009. nov. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

SOHA SE ALÁZD MEG MAGAD!

Hagyd hogy ő keressen , nehogymár 1 nő szaladjon 1 férfi után!!!

Ugyan Kérlek!

Ha kelessz neki megtalál biztosan!

2009. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De sztem se lenne benne semmi rossz ha rákérdeznék, csak nem tudom.Nem hinné azt hogy lerohanom, vagy hogy ilyenekkel zavarom??Hol kérdezzem meg msn-en, vagy sms-be vagy ha netán vmikor összefutunk???
2009. nov. 20. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem akkor kérdezd meg amikor összefuttok, mert akkor lehet látni az acrkifejezését, hallani a hangsúlyát

sok sikert

2009. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

19.20-nak !


Nem tudom, hány esztendős vagy, de azt érzem, hogy egy fiatal Női hölgyemény írta a sorokat. Gondoltál e már arra, hogy esetleg a kedves kérdező mondhatott a bulin valami olyasmit ami a pasinak nem esett jól. Ergo, egy picit durcás a pasi. Persze ez csak egy feltételezés. A felnőtt világban ez másképp működik. Ha valaki kilép a kapcsolatból arra a másik félnek muszáj rákérdeznie, hogy most akkor mi is a pálya. A tini korban ez még nem annyira jellemző. Bár érdekes mód a kérdezőnek is eszébe jutott, hogy talán ő is oda mehetne a fiúhoz és megkérdezhetné. Ez az én szememben a kérdezőt igen csak az intelligensebb hölgyek csoportjába emeli. Az a duma, hogy "Nehogy megalázd magad" ez a legrosszabb dolog amit csak tehet. Ha egyszer odamegy és rákérdez az nem megalázkodás. Tiszta vizet a pohárba ! Ez a legjobb. Ha nemleges választ kap a pasitól akkor tovább már nem kell érdeklődni. Ennyire egyszerű...

Laci (41)

2009. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez sokat segített..és igazad van.Egyszer megkell tudni az igazságot..
2009. nov. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!