Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy együtt vagyok egy lánnyal 7 hónapja. Egy suliba jártunk, de én egyetemre mentem és 60 km-re kerültünk egymástól. Jövőre ő is egyetemista lesz, de semmi féleképp nem akar, abba a nagyvárosba jönni ahol én tanulok, azért mert nem tetszik neki (Szegedről van szó). Ő minden féleképp Pestre akar menni, és nem érti meg, hogy ha még messzebb kerülünk egymástól, én nem fogom bírni.Ő azt mondja, hogy mindennél jobban szeret, és nem akar elveszíteni, annak ellenére, hogy tudja, ezt a távolságot sem bírom nélküle.(nagyon bújós vagyok, és igénylem, hogy legyen esténként valaki, aki átölel;nekem nem elég ha csak hetente 2 szer találkozunk főleg úgy hogy nyáron éjjel nappal együtt voltunk...).


Tudom, hogy a pesti Corvinus egyetem az álma, és nem is szeretném széttörni ezt. Mit mondjak neki, hogy Szegedre jöjjön??? (A csajszi benne van a top 100-ba, gyönyörű,okos, minden pasi álma...)


19/f


2011. okt. 21. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltam már a lány helyzetében. Nehéz dolog az, amikor az embernek a párja és az álma között kell választania.
2011. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És akkor miért nem te mész át másik egyetemre és mész fel pestre?

Ugyanilyen kérdés ez is, te nem adnád fel érte szegedet, ahogy ő sem érted pestet.

2011. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha azért megy oda, mert az a város nem tetszik neki annyira ahol te vagy akkor nem is vagy neki annyira fontos szerintem. Ülj le vele beszélgetni, és ha menni akar, hadd menjen, majd találsz másik lányt akinek fontosabb vagy.
2011. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 1982és válasza:
Hagyni kell, hogy az ember megvalósítsa az álmait, ha igazán fontosak vagytok egymás számára a kapcsolat megmarad,sőt az álmok megvalósítása közben is rá lehet döbben hogy melyik a fontosabb. Ha nem, még elég fiatalok vagytok majd jön egymásik lány a top 100-ból.
2011. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan lány, akinek azt tanácsolnám, hogy menjél Szegedre, miután felvettek a BCE-re mivel oda irgalmatlanul nehéz bejutni, szóval ha egyáltalán vannak esélyei rá, akkor nemcsak top100 de még okos is. És ha okos, életben nem mondd le egy ilyen lehetőségről.

Más kérdés, hogy diplomásként se megy sokra, mintha pl rovarirtó lenne Szegeden, de az elv...

Egyébként a távkapcsolat is működő dolog, csak nem mindenkinek.

2011. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Most voltam nála, beszéltünk. Nagyon összevesztünk...holnap megint elmegyek és megpróbálom újra megértetni vele, hogy nekem nem fog menni, a még távolabbi távkapcs.( főleg,hogy még ritkábban láthatom majd) Nekem senki ne mondja, hogyha szerelmes valakibe,akkor kibír 3 hetet nélküle úgy, hogy nem látja azt aki számára a mindenséget jelenti, mert az őrült.....én már abba is kezdek meghülyülni hogy hetente csak egyszer talizunk.
2011. okt. 21. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
na, mi lett azóta?
2012. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!