Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok ilyen kijelentést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok ilyen kijelentést tesz, az mit jelent?

Figyelt kérdés
szóval a lényeg az, hogy régebben párommal nem volt fényes a kapcsolatunk, másképp éltünk, más volt a felfogásunk, az életvitelünk, minden.. sok mindent nem úgy fogadtunk el, ahogy volt.. de mára már összecsiszolódtunk.. és erre azt mondja nekem, miközben beszélgettünk sok mindenről, hogy van a világban tökéletes nő.. és erre én azt mondtam, hogy én az vagyok neki? és ő azt mondta, hogy nem.... de van tőkéletes nő! na erre mit lépjek? tehát a páromnak, aki szeret azt mondja, hogy nem én vagyok neki a tökéletes nő.. most mi van? nem is szeret már? vagy ez most mit jelent?
2011. okt. 21. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Aki azt, mondja, hogy a párja a tökéletes nő és a legjobb aki csak, lehet neki a világon, az hazudik. Aki meg elhiszi ezt, az beképzelt.
2011. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LadyLee ***** válasza:
Szerintem egy kicsit gáz. Nem azért, mert nem tart téged tökéletesnek, az normális, de ebből tényleg az jön le, hogy úgy gondolja (egyébként nyilvánvalóan tévesen), hogy VAN tökéletes, csak a barátnője nem az - ez már egy kicsit gáz szerintem. Elnézést az őszinteségéert, de mintha a "ha ló nincs, jó a szamár is" szituációban téged tekintene a szamárnak.
2011. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Senki sem tökéletes, ha ezt történetesen a barátod is tudja, az nem azt jelenti, hogy nem szeret, hanem csak annyit, hogy ismeri a hibáidat. Az meg nem baj. Ha ezekkel együtt is szeret, az sokkal jobb, mintha tökéletes lennél, mert az egy idő után unalmas lehet.


Már rájöttem, hogy a pasik zöme egyenesen kommunikál, nem rejt el semmit a mondanivalójában, csak annyit akarnak mondani, amennyit hallasz. Ha szerinte van tökéletes nő és az nem te vagy, akkor az annyit jelent, hogy van tökéletes nő és az nem te vagy. Ennek ellenére veled van és nem keresgéli a tökéleteset.


Szerinted ő tökéletes? Gondolom azt mondanád, hogy nem. Tehát ugyanaz a véleményed róla, mint neki rólad. Ettől még szerethetitek egymást akár egy életen át is.

2011. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tökéletes nőn NINCS. Ahogy tökéletes férfi sem. Nekem is megmondta már nem egyszer, se nem kétszer a férjem, hogy vannak hibáim, nem is kevés, de ettől ő még szeret.


Szóval nem kell rögtön arra gondolnod, hogy a párod nem szeret. Ha minden nap mások kijelentéseit boncolgatnánk, és mindig mögé képzelnénk valamit minden egyes mondatnak, abba bele is őrülnénk.

2011. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!