Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom elfelejteni?

Figyelt kérdés
A bnőm lassan 3 éve szakított , de a mai napig mindig eszembe jut :( más lányok azóta már próbálkoztak nálam de nemet mondtam mindig.
2011. okt. 21. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Elfelejteni? Soha.

Én ugyanebben a cipőben járok, csak még nem 3 éve szakítottunk, hanem másfél. Én sem tudom elfelejteni. Nem is akarom elfelejteni soha. Ő volt az első szerelmem. És szintén, többen próbálkoztak nálam azóta, de én is mindenkit elutasítok, nem tudok másba szerelmes lenni. Nem zuhantam depresszióba, csak nagyon fáj, de a barátaimat nagyon szeretem, nem lettem antiszociális.

Talán majd idővel nekünk is kijut a boldogságból, én addig is nem siettetem.

Kitartást neked is.

21L

2011. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elfelejteni soha nem fogod, ahhoz agymosáson kéne átmenned. De semmiképp nem normális, hogy 3 év alatt nem tudtad elengedni őt. Ezt már rég meg kellett volna értened, hogy az élet törvényszerűségei közé tartoznak a veszteségek, szakítások, halálesetek és ha valaki menni akar, azzal nem tudsz egyebet kezdeni mint hogy beletörődsz, pontot teszel a végére befogadod az új lehetőségeket. Tudom, hogy nagyon nehéz és hosszú folyamat ez, de ha éretten gondolkodsz, akkor ezt muszáj belátnod. És egy valamit jegyezz meg: mindenkinél van jobb!!! Ezt én se akartam elhinni, amikor velem is szakított a barátom, de most jópár hónap távlatából nézem, kezd ez is kikristályosodni.
2011. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, minden pasi átesik ezen. Van, aki gyorsabban, vagy akinélévekig húzódik. De eztán egyszer csak vége lesz ésmajd csak röhögsz magadon :)
2011. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagy.1986peter válasza:

"Ha az ember szeret valakit, mindig megdobban a szíve, mikor hall róla, vagy látja!" (Márai Sándor)

Ez ilyen...

2011. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!