Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem fogom őt elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogom őt elfelejteni? Mi a bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet velem, hogy régebben msnen keresztül ismertem egy férfit, rengeteget beszélgettünk, volt hogy 6-7 órát folyamatosan, sőt olyan is , hogy ha egyikőnk véletlenül nem volt fenn hosszabb ideig elkezdtünk aggódni egymásért, szóval nagyon jól kijöttünk. Bár az is igaz, hogy hazudtam neki pár dologban az elején,(koromban főleg) de miután bevallottam neki továbbra is megmaradt a jó viszonyunk. Folyton rá gondoltam... belezúgtam szerintem. Aztán talált magának egy barátnőt, máig együtt vannak azóta szinte nem is tartjuk a kapcsolatot. Azóta nekem is lett barátom, lassan egy éve hogy együtt vagyunk, sőt örülök hogy ő is boldog a barátnőjével. Sajnos közel másfél éve nem hallottam felőle és olykor úgy hiányzik. Egyrészt tudom hogy bolond vagyok... lehet csak eltöltötte az unalmas szabadidejét míg velem beszélgetett, de attól hogy barátnője van legalább egy levelet írhatna.. de semmi. Hiába, sosem találkoztam vele, és nem is fogok vaószínűleg, mégis akarva-akaratlanul összehasonlítom a barátommal. Ő annyira más volt... Nem tudom, sosem fogom őt elfelejteni? Vagy csak a barátomat nem szeretem olyan "őrülten"? Nekem ez olyan rosszul esik. Vagy talán azért van ez mert a plátói szerelem valahogy másabb volt?


17/L


2011. aug. 17. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én is így voltam :O csak nálunk a lány 3 évvel idősebb volt.. 1,5 éve már és nincs senkim mert mindenkiben őt látom, és egyszerűen mindenkit hozzá mérek, minden csak körülötte van nem akarom csúnyább csajt de keresve se találok a tökéletesnél jobbat.. :'(
2011. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát hogyha kértél tőle képet magáról, akkor tedd a képét a barátod arcára, így tulajdonképpen vele leszel. Ha nincs képed róla, akkor csak egy álmodozó lány leszel, aki arra gondol, akit nem is ismert tul. képpen.
2011. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez ismerős... én is vtam ilyen szituációban.


Hát nem tudom mit lehetne tenni. Sztem próbálj ne gondolni rá és sokat lenni a barátoddal. Talán az segít. :)

2011. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy láttam róla képet... nem is egyet:) Szerintem biztos nem fogom a barátomban őt látni, meg az nem is lenne rendes dolog tőlem. Csak annyira rámtör ez az érzés néha... nagy szerelem volt, amiről tudtam, hogy sosem fog teljesülni...
2011. aug. 17. 23:14
 5/14 anonim ***** válasza:

Figyelj.. amit érzel az plátói, csak képzelet.

Nem találkoztatok még soha, nem ismered őt, nem ismered a mozdulatait, a tetteit.

Az, hogy mesél magáról nem jelent semmit, hazudozhat..

A szokásait, viselkedését az msn nem fogja visszaadni.

Elképzeled őt minden jónak, de tudod a való életben nem úgy van ám az..

A gondolatot iránta kéne megsemmisítened!

Ha a barátod mellett másra gondolsz, az azért lehet mert nem vagy megelégedve vele, valamit hiányolsz.

Tegyétek színesebbé a mindennapjaitokat, dobjátok fel, vagy keress mást, flörtölj, szórakozz, élvezd az életet, és ne pazarold arra az időd, hogy fantáziálj egy olyan pasiról akinek nője van és boldog..

2011. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
az utolsónak igazat adok de nem minden esetben.. pl ha van telefonhívás.. bár inkább bizalom embere válogatja mit hisz el és mit nem :S
2011. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom, én is ugyanezen a véleményen vagyok, hogy nem találkoztunk, meg nem ismertem, és ennek semmi értelme. Lehet csak az bánt, hogy ilyen könnyedén elfelejtkeztünk egymásról. A barátommal pedig úgy vagyok, hogy szeretem, csak nem vagyok biztos benne, hogy szeretem-e őt annyira, amennyire megérdemli, és hogy igazi szerelem-e vagy csak szeretem mint embert és félek egyedül maradni...
2011. aug. 17. 23:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha szabad kérdezni, miért nem tudtatok találkozni?


Én mentem át hasonló helyzeten..

annyiból más, hogy mi találkoztunk.

Az elején rengeteg msn beszélgetés, ha nem tudtuk megoldani akkor sms, hívás.

Jöttek a találkozok,

összebújás, de tudtuk hogy nem lehet komoly a dolog a táv miatt, én meg amúgy is bizalmatlan vagyok,

gyerekesnek tartottam,

most kb 5 éve ismerem, de igazán csak most sikerült teljesen kiismernem, nagyon sok kavarás és félreértés volt.

Őrülten vágyom rá, de tudom nem lenne helyes.


Megtudom érteni mit érzel, de hidd el, most könnyebb túl tenned magad rajta,

ne kínozd magam azzal, milyen lenne vele..

Akik körülötted vannak, azokkal törödj.

2011. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*ó * ő
2011. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyrészt nagy volt a távolság kb 400 km, aztán mikor megismertem 16 lehettem, a szüleim nem engedtek el olyan messze, egy 27 éves ismeretlen férfihoz találkozóra. Megértem őket.
2011. aug. 18. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!