Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás-Te hogyan tudod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás-Te hogyan tudod a legkönnyebben és leggyorsabban lezárni volt kapcsolatodat magadban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem könnyű, de mit teszel azért, hogy jobb legyen, és mielőbb túltedd magad ezen? Tippek kellenének...ismerek olyanokat, akiknek ez semmi feladat, de sajnos én nem ilyen vagyok.
2011. okt. 21. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én próbálok új emberekkel ismerkedni, és ha kibírom, akkor semmilyen formában nem kommunikálni az exel. Pár hónap, és egy új érdekes srác segítségével sikerülhet elfelejteni. De volt, hogy semmi az égvilágon semmi nem tudott vigasztalni, csak bőgtem, és depiztem. De egy idő után mindig jobb lesz.
2011. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs túl jó vagy hatásos módszer. Sokat kell várni, míg lecsillapodnak az érzelmeid, de lelki alkattól függően ez akár nagyon sokáig is eltarthat.


A munkába temetkezést és a pozitív szemléletű emberek társaságát viszont kifejezetten jótékony hatásúnak találtam :)

2011. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is a munkába temetkezem meg energiukus dolgokba mint takaritás stb. olvasás ilyenkor szoba se jöhet. valami fizikai munka.
2011. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincsen "recept" akármennyire is szeretnéd siettetni. Ez egy öngyógyító mechanizmus, és hiába tereled el a figyelmed, hiába bulizol-pasizol/csajozol orrba-szájba meg a többi klisé, amit ilyenkor tanácsolnak az "okosok", nem ér semmit, amíg a kis agyad meg nem emészti, helyre nem rakja a dolgokat, hogy mi miért történt úgy, ahogy történt. Ez nagyon hosszú idő, nem egyik napról, de mégcsak nem is egyik hétről a másikra történik, főleg, ha nagyon fontos volt neked az illető. Mi 3 hónapja szakítottunk, az első kb 2 hónap volt embertelenül rossz, mostanában már kezdem lezárogatni, de még így is időre lesz szükségem, míg ezen teljesen túllépek. Akinek pedig ez úgymond "semmi" feladat, biztos lehetsz benne, hogy nem kötődtek igazán mélyen, úgyhogy ne aggódj, hagyj időt magadnak, mert akárki akármit mond, itt tényleg az idő, ami segít. Ki kell bekkelni ezt a szar időszakot, minden kapcsolatot meg kell szakítani az exszel és szépen apránként felépíteni magad. És utána jön egy sokkal de sokkal jobb. Törvényszerű.
2011. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Foglalkozz magaddal. Csinálj olyan dolgokat, amik boldoggá tesznek, keress új elfoglaltságokat, alkoss, sportolj. Ne akarj tudatosan nem gondolni rá! Ha beugrik, zárd rövidre az elmélkedést és folytasd amit épp csináltál, egy idő után azon kapod magad, hogy kevesebbet gondolsz rá. :)
2016. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!