Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalt,20 évnél idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt,20 évnél idősebb lányok segitenétek? (Kicsit hosszú de légyszi olvassátok, és véleményezzétek)

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok.Van egy több éves komoly kapcsolatom.

Nagyon szeretjük egymást,kölcsönössen ezt tudom.A problémám a következő:

Észrevettem hogy a barátnőm egy ideje chatel egy nálam is időssebb 30-35 körüli férfival.(A gépen rajta vannak a mentett beszélgetések,csak innen tudom,ő nem is sejti)

Az derült ki a beszélgetésből,hogy pár éve ismerik egymást,soha nem volt köztük semmi,de a mostani kapcsolatuk a barátság és a kialakuló szerelem között lehet.A barátnőmmel nem felhőtlen a viszonyunk,vannak jobb-rosszabb időszakok,de soha nem vesztünk össze komolyan.Már nem olyanok a mindennapok mint a szerelmes időkben,kicsit ellaposodott minden,de úgy érzem kb.úgy vagyunk mint minden komoly kapcsolatban levő pár.Csak neki most nagyon sok dolga van,tanulás,házimunka stb..

És emiatt is nincs időnk egymásra jelenleg.De mindig hangoztatja,hogy nagyon szeret,meg nem tudna nélkülem élni.Viszont ezzel a sráccal olyanokat irogat,hogy nálam teljessen kiverte a biztosítékot.Drágámnak szólítja,flörtölnek egymással,leirja hogy mennyire szeretne szexelni vele,de nem teheti,mert engem szeret.

A srác meg persze füzögeti és a barátnőm partner ebben.

Meg azt irta neki,hogy nem lehet semmi mert velem akar maradni.Ez nagyon jó dolog,de engem már az is nagyon zavart hogy ilyen viszonyban van valakivel és így beszélnek egymással.Aztán az utolsó levelezésük kb. úgy volt,hogy a barátnőm leirta neki hogy imádja,meg hogy vannak gondjai velem és hogy sokszor gondol rá,szexuálisan is és hogy párkapcsolatot is el tudna vele képzelni.Mert úgy van velem,hogy azon gondolkodik néha hogy szakítson velem,de úgy érzi hogy a jövőjét el tudja velem képzelni,csak a jelent nem és nem tudja ezt hova tenni.De nagyon szeret és ezért nem teszi meg.

A csávó meg irja hogy majd átmegy hozzá 1-szer 2-szer,de ő nem tereli le egyértelműen.Persze az világos hogy nem tudja mit akar.Tehát összegezve én úgy látom hogy beleszeretett a srácba,csak hát én itt vagyok és nem akarja ezt eldobni magától.Viszont én így nem tudok vele lenni,hogy tudom mi folyik a hátam mögött.Mit tegyek?

Szerintetek ha már érzelmek vannak nála a másik felé,akkor előbb-utóbb megtörténik a dolog?Én már szakítottam volna vele ha nem irja azt neki hogy engem szeret,de ettől még ez így nem jó.És nem mondhatom meg neki hogy tudok róla,mert ha megmondanám és megbeszélnénk

utánna nem tudnék megbizni benne,mindíg azt lesném hogy kivel,mikor,merre... Az meg nem jó.Csak úgy lépnék túl ezen ha magától koptatná le,de nem így néz ki a dolog.Szerintetek ez így már veszett ügy,ha más is képben van?Mit tegyek?Nem akarom elveszíteni,de olyan lányal nem tudom elképzelni a jövőmet,aki titokban így viszonyul más férfiakhoz.Vagy ezt nem kéne olyan komolyan vennem,hiszen nem történt semmi,pedig már lehetett volna?De hát a szándék megvan.A lány 18 éves.Tudom elég fiatal,de amúgy nagyon komoly.Vagy még nem lehet vele számolni komolyabban?Mit tegyek???


Olyan lányok válaszát várom akik már túl vannak ezen a korszakon,vagy voltak hasonló helyzetben és tudnának tanácsot adni.

Nagyon köszönöm


2011. febr. 3. 02:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
21%
Szia, az a lany gondja, hogy ellaposodott a kapcsolatotok. Es ettöl szenved! Hidd el, buntudata is van amiatt, h vonzalmat erez valaki mas irant. Lepd meg romantikus egyuttlettel, ha tehetitek, par napra utazzatok el valahova, ahol csak kettesben lehettek, es az a par nap szoljon a szexrol. Hidd el, a jo szex, amikor igazan odafigyelsz ra es minden klappol, nagyon megerositi majd a kapcsolatotokat. A jovoben pedig fordits tobb figyelmet a kozos programokra, tartlmas beszelgetesekre, a romantikara es ne feledd, nagyon fontos hogy tisztelni tudjon es lassa benned a ferfit. Soha ne mondd el neki, hogy elolvastad a logolt beszelgeteseit! Haragudna rad, sajat magat pedig szegyelne, meg a kapcsolatotok is ramehet. Udv
2011. febr. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Szerintem máris megcsalt a barátnőd, még ha csak elméletben is.

Mindenféleképpen beszélned kell vele, hiszen ez a patthelyzet nem maradhat így!

Mondd el neki, h szégyelled, de elolvastad a beszélgetéseit, és mondja el h mit is akar valójában! Egy szerelmes lány nem írogat ilyet másik pasinak, h szeretne vele szexelni, és igenis tudja h mit akar, mégpedig csak a párját! Szerintem ő már a bizalmadat ígyis-úgyis eljátszotta, ha beszéltek róla ha nem. Bizalom nélkül meg nincs kapcsolat! Hiába komolyabb gondolkodású a lány, de mégis csak 18 éves, fiatal még, ilyen korban a kapcsolatok is komolyak persze, de mégis sűrűbben cserélődnek a partnerek! Szóval összegzésül, beszéljétek meg a dolgokat és inkább te legyél a határozott és lépj, mintsem h a barátnődre hárítsd a feladatot, h kimondja h menni szeretne. Hidd el jobb lesz ez így hosszabb távon, még ha most elképzelhetetlen is lenne nélküle az életed. Mert mint ahogy írtad is, nem akarsz állandóan utána lesegetni, h kivel miket beszél, pedig ha vele maradnál, ugyis az lenne! 25L

2011. febr. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de több éves kapcsolat,és a csaj még csak 18éves..Meg se lepődök hogy kavarogni szeretne férfiakkal.Gondolom előtted nem sok pasija volt,sajnos biztos vagyok benne hogy előbb-utóbb félre fog lépni.Elvileg gondolatban már itt tart.
2011. febr. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Nagyon jól látod a dolgokat.Azt írta is neki hogy nagyon bűntudata van emiatt,de ettől még ez a dolog fenn áll.Nekem már az is bajomra van hogy valakivel ilyen viszonyban van.Romantikus estét tudok csinálni,az utazás most nem megoldott,max nyáron,mert tényleg sok a gondja.A sex meg... nos hát igen ritka mostanság,de nem miattam,vagy nem csak miattam.Nem nagyon lehet rávenni mert nagyon lefárad nap végére,meg sokszor ez fáj az fáj.De tényleg így van látom rajt,meg beszéltünk is róla és nem arról van szó hogy nem kivánja csak nem fér bele a mindennapokba.Tényleg.Mondjuk ez nekem ugyanúgy rossz,de megértem és mégsem keresem más nők társaságát.Pedig férfi vagyok,még sem akarom megcsalni és nem is gondolkodom rajta.Amúgy meg ez a romantikus hétvége sok sexel dolog,megoldaná a jelen helyzetet,de szerintem egy idő után megint itt tartanánk,nem?Örökké nem lehet romantikus napokban élni.Itt sztem a felfogással van gond,én biztos vagyok benne hogy vele akarok lenni,de ő nem.Ezért kérdezem hogy mit tegyek.Én a jövőre gondolok,nem csak a mostani szitura.Mit szólsz?

Egyébb vélemény?Köszönöm

2011. febr. 3. 02:31
 5/14 anonim válasza:
21%
A masik 2 kommentelonek jeleznem, h ez a fiu szereti a lanyt es nem eldobni akarja elso sorban, hanem megmenteni a kapcsolatot! A kedves kerdezonek: ami szamit, az az osszhang. Biztosan szeret, ezt annak a masik pasinak is leirta, pedig hidd el, a legtobben nem tennek. Istenem, o is no es fel tudja izgatni egy masik ferfi, ezzel mindenki igy van neha, hidd el. Mas kerdes, hogy nem dugunk felre mert nem csesszuk at annak a fejet, akit szeretunk. De kisertes az sajnos mindig van es lesz. Biztos, h meggyengult a kapcsolatotok, irod is hogy alig szexeltek, persze hogy melyik volt elobb, a tyuk vagy a tojas, azt nehez megmondani. Az energiaszint nagyon rugalmas dolog. Arra jut, amire az ember akarja, hogy jusson. Mit szeret a lany? Tancolni pl.? Vidd el hetente 1x tancorara, meg mondjuk menjetek el csak ugy csaszkalni a varosban, kozben beszelgettek, nevettek, kikapcsolodtok. Vallalj be a hazimunkabol, hogy erezze, tamogatod. En elhiszem, hogy sok neki, nagy rajta a nyomas, foleg a suli miatt. En is voltam hasonlo helyzetben. Munka (vezeto beosztasban), haztartas es parkapcsolat mellett foiskola, nem egyszeru. Beszelj vele arrol, hogy meg kell talalni a kotelezettsegek es maganelet kozott az egyensulyt, kulonben ra fog menni a kapcsolatotok. Ami a szexet illeti, el lehet ot csabitani. Vigyel bele valtozatossagot. Helyre fogtok jonni! Udv
2011. febr. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

02:19 -esnek:

Ha beszélek vele és elmondom neki amit tudok,valószínű hogy megoldodna a dolog,megbeszélnénk és ő abbahagyná azt a dolgot a másikkal.De akkor nem magától tenné és emiatt nem tudnék vele felhőtlenül élni,mindig bennem lenne,hogy nem magától mondott le róla és félnék hogy mikor lessz újra ilyen.Viszont ha megoldaná magában,azzal nagyot nőne a szememben és a jövőben tudnám,hogy tudja kezelni ezeket a dolgokat.A nagy szerelem meg már elmúlt,de szerintem ez normális egy több éves kapcsolatban.Attól még szeretjük egymást mint nő-férfi,de sztem ezt minden érettebb ember tudja.A bizalmamat akkor játsza el ha nem képes ezen túllépni,mert végülis nem történt(még)semmi.Hát igen, fiatal,de hol van az megírva hogy egy fiatal lány nem lehet hűséges és kitartó.És pont erre vonatkozik a kérdésem,mert nem tudom hogy mi legyen.Hogy elhagyjam ezért,vagy azért mert úgy gondolom hogy a kora miatt úgysem tartana sokáig,vagy örüljek hogy szeret és küzd.Vagy mit csináljak?

2011. febr. 3. 03:18
 7/14 A kérdező kommentje:

02:28-nak:

Hát igen,így sikerült.Korán összejöttünk,de testileg és felfogásban is éretebb volt a korosztályánál.Ez van,de ettől még működhetne.Vagy esélytelen hogy ilyen fiatalon komoly kapcsolatban lemondjon a pasizásról?Ez törvényszerű?Minden ilyenkorú lánnyal így van?Eddig 2 kapcsolata volt 1 hosszabb és 1 rövidebb.Szerinted ez már a megcsalásnak az előszobája?Mert hát szeret és nem akarja megtenni,csak bánt hogy van valaki akivel így beszélget és nem fejezi be.Ha nem irta volna neki hogy engem szeret,már rég hagytam volna,de így nem tudom mi a helyes döntés.

2011. febr. 3. 03:26
 8/14 A kérdező kommentje:

02:52-nek

Nagyon köszönöm a válaszod.Egy kis lelket öntöttél belém,bár sajnos az elötted szólóknak is maximálissan igazuk van ahogy neked is.Ezért nem tudom hogy mi legyen.

Az nem baj hogy más férfi is izgatja,ez természetes,amig magában tartja.De hogy erről beszélgessen az adott személyel az már kicsit sok.Nem lehet egy kapcsolat mindíg happy,de amikor nem jó valami,amit amúgy meg lehetne oldani,akkor nem kéne elcsábulni,meg máshol keresni a jobbat.Lehet hogy csak a korából adódóan ilyen és még nem tudja hogy mit akar.Ha így van az nem a legjobb.

Ha sexre nincs idő meg energia,akkor táncra és sétára sincs.Ez az egyik alapgond.Meg attól hogy lelkileg közelebb kerülnék hozzá beszélgetéssel,kikapcsolódással,fizikailag még máshoz (is)vonzódik és ezen nem tudok segíteni.Az érzéseit nem tudom megváltoztatni.És el lehet csábítani,csak ritkán.Ha már úgy találkozunk hogy azzal kezdi minden nap hogy fáradt,meg még ez+az a dolga akkor nehéz.Nem kell változatosság,nem azzal van a gond.Szóval nem tudom mi legyen.

2011. febr. 3. 03:40
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, nem csak rosszindulatú megcsalás van. Nem csak olyanok teszik, akik lelketlen dögök, hanem az az ijesztő benne, hogy olyan emberekkel is előfordul, akik saját maguk sem tudták volna elképzelni magukról, és soha nem akartak rosszat annak az embernek, akivel együtt vannak. A világ nem csak fekete és fehér, ezért nem is értek egyet azzal, aki biztos benne, hogy megmenthető a kapcsolatotok. Több oka is van ennek. A legelső, amire mindenki gondol, az a lány életkora, ami magyarázná.

De bármilyen életkorban el tud laposodni egy hosszú ideig jól működő kapcsolat. Sajnos néha kívülálló okok miatt. Nálatok nem tudom, pontosan miről lehet szó, mert ha egyszer nincs ideje meg energiája rád, akkor miért tudna simán szexelni egy másik emberrel, ha nem tartaná vissza a bűntudata? Rá van ideje és energiája? Itt nekem valami nem tiszta. És azok az érzelmek, azok a gondolatok, amiket arra az emberre pazarol, azt beleölhette volna a kapcsolatotokba. Azt a figyelmet neked is szánhatta volna. Ezért szerintem itt nem csak a körülmények miatt romlott meg a kapcsolat köztetek, hanem a kettősötökkel van baj.

Persze őszinte szerelem volt, és hosszú ideig tartott, ezért is ilyen nehéz neki elhatározni magát. De erre pont ne legyél büszke. Hiszen az legyen a visszatartóerő, hogy mennyi szép időtök volt? A múltban élni a jelent? Ez szinte érzelmi zsarolás, saját maga ellen. Ha szakítotk, fájdalmas lesz a búcsú neki is szerintem ugyanannyira, mint neked, de ez egy természetes dolog, az élet része. Tudni kell elengedni is, mindkettőtöknek.

Ezután tényleg megmarad benned a bizonytalanság magadban és a kapcsolatotok erősségében, és megmarad a gyanakvás. A kétségeidet az sem fogja teljesen elsöpörni, ha ő maga vet véget a dolognak. Hiszen amint írtad, az a jelen lenne. A mostani szituáció. De ha egyszer már előfordulhatott, akkor megint megtörténhet. És ezt te is tudni fogod. A bizalmat teljesen már nem hozza vissza ez sem.

2011. febr. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
milyen igazat mond az utolsó!!ezt komolyan én sem tudtam volna jobban leírni...csatlakozom hozzá...
2011. febr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!