Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám egy flegma fiúnak a szívét, meglágyítani?

Figyelt kérdés

Szoktunk néha beszélgetni,de ő mindenkivel flegma. De valamiét mégis megbabonázott.Pedig nekem a flegma fiúk nem jönnek be..:/

Gondoltam már arra,hogy mi lenne ha leülnék hozzá mikor egyedül van,aztán elbeszélgetnék vele,és felhoznám a témát,hogy ő mindenkivel ilyen?Vagy nem tudom..


Ti mit tennétek?:S


2011. okt. 21. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt az élő példa, hogy a bunkókhoz vonzódtok.:) Hozzáteszem vannak kivételek.
2011. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Sose fogod. Se te, se más nő. Miért hiszitek h majd pont ti lesztek azok akiknek sikerül? Az ilyen lányokból lesznek azok akik összeállnak egy született rosszfiúval mert azt hiszik h majd értük megváltozik, aztán meg sírnak miután az kihasználta és dobta őket. Remélem te is ezt fogod kapni!
2011. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 tipus van.


Az egyiket megsértették és ez egy védekező távoltartós stílus, h nehogy megint megsértsék. Ott sok bizonyítás kedvesség próbálkozás kell, h lássa bozalmába fogadhat, és akkor belül egy érző lényt találsz.


A másik tipus egy alapjáraton alacsony érzelmi inteligenciábal született ember, akinek magyarázhatsz az érzelmekről, empátiája zéró, olyan mintha egy szikladarabnak beszélnél. Azt jobb ha kerülöd, le fogja húzni az energiád.

2011. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor inkább békén hagyom..
2011. okt. 21. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:

korod?

az egy fontos szempont

2011. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

16.


De nem tudom miért flegma.

Mert az ilyenekről nem beszél.

De állítólag a családtagjaival nem ilyen.

De nem oszt nem szorozz,keresek mást ha kell.

2011. okt. 21. 19:03
 7/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok :

az eddigiekkel ellentétben szerintem egy próbát megér max még randizni se mentek el.

vagy ha mégsem jön be akkor ugyan úgy nem beszélsz vele ahogy eddig és kész.

2011. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tipikus, majd mellettem megváltozik baromság.

Megmondom mi lesz. Összeállsz vele, mert vonzónak tartod a tahóságát. El fogsz nézni neki minden szart és amikor már nagyon kikészültél, akkor fogod otthagyni. Visszajössz az oldalra sírni, hogy minden férfi egy szemét.

2011. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!