Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy személyesen annyira aranyos, azt mondja imád, csókolgat, viszont msn-en soha nem ír szépet, kedveset, mintha akkor ismerkedtünk volna meg, szinte flegma?

Figyelt kérdés
Kb két hete vagyunk még csak együtt, lehet, nincs is annyi...De mint leírtam fent, személyesen teljesen más, mint msn-en. Telefonban is normális...Lehet, hogy ő személyesen tudja csak kimutatni? Előre is köszi!18/L
2010. ápr. 30. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínű hogy csak "beszélve" tud kedves lenni. (ugye bár msn-en írsz nem beszélsz alapból) de lehet az is hogy msn-ezés közben játszik vagy valamit csinál és nem teljesen rád figyel.
2010. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az MSN, illetve Windows Live Messenger - a köztudattal ellentétben - nem az érzelmek kifejezésére szolgál, hanem információcserére.
2010. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó, de ahogy ír, már tudom hogy milyen kedve van, vagy hasonlók...Már nem nála, hanem barátnőknél pl...

De attól írhatná hogy csók, vagy imádlak vagy valami...

De lehet csak személyesen megy neki?!

2010. ápr. 30. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak személyesen megy neki, ez az msn szerintem is egy elég személytelen dolog, hiába azonnali, lehet webcam vagy bármi az nem olyan.

Van olyan is, aki csak msnen tud kezdetben szépeket írni, mert ugye ott bátrabb az ember, örülj, hogy ő nem ilyen!!!

2010. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. xD De mi lassan 8 hónapja vagyunk együtt barátommal. Ha ott vagyok nála, vagy ő van itt, akk semmi probléma:D imádjuk egymást. msnen viszont, kb 80%-a a beszélgetésünknek csak a marakodásból áll.. :D de lassan kezdek beletörődni, h ahelyett h nekem írna ink filmezik és játszik gépen. Sztem pasid is csak elfoglalja magát vmivel, hisz unalmas a gép előtt.:D (16/L)
2010. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!