Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon idegesítő, már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Ez nagyon idegesítő, már az elején lépnem kellett volna, már elrontottam, de nap mint nap látom suliba, vmi jó módszer, hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

és az a baj, hogy olyan gondolatok is járnak a fejemben ,hogy ha még össze is jövök vele, hamar véget érne, mer nagyon laza egy csaj, közvetlen, mondhatni "gondtalan"(erős túlzással persze)


szval nagyon tetszik és az elején inkább ő volt az aki kettőnk közül ezt kimutatta a másiknak(mármint hogy bejövök neki) ,de aztán úgy reagáltam mint vmi fapofa és most ez van.


sajnos ,nincs is hozzá önbizalmam egy ilyen csajhoz. nem vagyok túl beszédes típus..magyarul az tartott vissza hogy nem hiszem hogy elég jó lennék neki, most meg pláne ,hogy 3 hét után is ugyanúgy reagáltam rá, persze most már nem is néz olyan szemekkel,de ha meglátom olyan rossz, hogy összejöhetett vna ,és elcsesztem..

zavaros az egész .mint amilyen magam vagyok :\

18f


2011. okt. 21. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Tiefschwarz & Cassy - Find Me (Sis Remix)


Kellemes...

2011. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eztet beszopcsiztad sziwcsikeh
2011. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DiMalto ***** válasza:
ezt 20év mulva is bánni fogod.......
2011. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy gyorsan vége szakadna a dolognak. Ezt akkor látnád meg, ha megpróbálnád. Kimutatta hogy tetszel neki, ez tökjó, és nagy előny hogy tudod. Szerintem próbáld meg helyrehozni a dolgot, keresd a társaságát, észre fogja venni, hogy már nem vagy azon a véleményen, amin lenni látszottál. Szerintem ha tetszettél neki, az nem múlhatott el csak ugy hipp-hopp, ott tuti van még mindig valami érzelem a részéről te irántad.
2011. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem biztos, hogy gyorsan vége szakadna a dolognak. Ezt akkor látnád meg, ha megpróbálnád. Kimutatta hogy tetszel neki, ez tökjó, és nagy előny hogy tudod. Szerintem próbáld meg helyrehozni a dolgot, keresd a társaságát, észre fogja venni, hogy már nem vagy azon a véleményen, amin lenni látszottál. Szerintem ha tetszettél neki, az nem múlhatott el csak ugy hipp-hopp, ott tuti van még mindig valami érzelem a részéről te irántad."


Miből gondolod h érzelmi ok van a háttérben? A legtöbb csaj bármikor b@szik, vagy összejön pasikkal, pusztán azért mert helyes a pofikája...

2011. okt. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, eléggé csöndes, nehezen oldódó voltam. Egészen addig, amíg össze nem jöttem a barátnőmmel, aki egy elég beszédes csaj. Azóta sokkal könnyeben barátkozok, könnyebben oldódok a bulikban, megváltoztam.
2011. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

23:34 és hogy sikerült?

már 2x ráírtam a csajra fészenxdxd(mondott olyanokat amiket talán nem mondott vna egy egyszerű havernak, de mégis elgondolkodtat). még 1x már nem fogok ,mer balfékségnek tartom..szval nem vagyok 100%ig biztos h bejövök neki..


de a lelkiismeretem borzasztóan bánja az egészet ez a legrosszabb:\

2011. okt. 21. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:34


én is ilyen vagyok, csak nekem még nem volt egy barátnőm sem :/


pedig én is úgy gondolom, hogyha a legjobb haverjaim mellett feltudok oldódni, akkor egy csodás barátnő mellett is


csak már alig bírom kivárni, hogy megtaláljam ezt a lányt, akivel szebb lehetne az életem

2011. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én ifjúságomban nem volt FB. Elment a suliból a lány, akkor elvesztettem. Most már van FB, meg is kerestem, de 20 évvel korábban kellett volna lépnem.

Sokkal könnyebb helyzetben vagy, mint az én generációm volt. Keresel valami hétvégi programot, elhívod. Csak lazán!

2011. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova pl. bowling, séta stb. Legyél bátor, merj kockáztatni és ne gondolj arra, hogy mi lesz ha nemet mond. A mai világban már szerintem az is megengedett, ha facebookon hívod el. Mint írtam belőlem a barátnőm hozta ki a nagy változást (persze a legfontosabb belső tulajdonságaim maradtak) , azóta sokkal könnyebben barátkozok, oldódok. Sok sikert!
2011. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!