Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justagirl013 kérdése:

Hogyan felejtsek? Ne is gondoljak rá? És ha nem megy? Újra és újra beszéljem ki magamból? Mi lenne a legcélravezetőbb módszer?

Figyelt kérdés
Ha történt valami több mint félévvel ezelőtt, ami végül is nem egy túl nagy dolog, képes voltál megbocsátani a párodnak, de téged mégis a padlóra küldött lelkileg, próbálsz nem gondolni arra az eseményre, el akarod felejteni, de nem megy, mert valami folyton folyvást emlékeztet...hogyan tudnál felejteni, tovább lépni ténylegesen, nem csak felszínesen?
2011. okt. 18. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
ha az első nagy szerelmed akkor garantálom hogy egész életedben kisérni fog. Én 5 éve próbálok reménytelenül feledni..hidd el nem könnyű..én már beletörődtem akár mennyire is nehéz volt és még most is az
2011. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem az első, és nem is az a filmekbe illő nagy szerelem, főleg ahogy mindketten neki indultunk (az a hátha segít felejteni, elterelni a gondolataimat). De mégis mintha "függnék" tőle érzelmileg...ezért olyan mély a seb, és talán ezért akarok olyan görcsösen irányítani :/

Köszi a választ :)

2011. okt. 18. 14:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Tehát még együtt vagy vele?Mi történt pontosan?
2011. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

óóó kedves kérdező....mintha magamat hallanám....


sajnos engem is padlóra tettek, és nem akartam elhinni, hogy ő tényleg olyan volt és tényleg azt tette velem amit tett. Nem láttam át rajta mert túlzottan szerettem, és valahol még mindig szeretem, de kegyetlenűl gyűlölöm is!


Nem volt könnyű de nagyjából túltettem magam rajta.... de eléggé hazavágott...eléggé ahhoz, hogy ne bízzak meg egy nőben sem, mindaddig míg utána nem járok alaposan, hogy ki is ő valójában.

2011. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Még együtt vagyok vele, és hát elég bonyolult lenne elmagyarázni mi volt, rengeteg a háttér információ...

Na mind1, remélem nem olvassa :D Jó hosszú lesz :)

Van egy csaj, akivel évekig barátok voltak, aztán tavaly megpróbálták, de nem jött össze (kb 2 hónap volt az egész), és nem sokkal a megismerkedésünk előtt ért végett, így friss volt...A történtek ellenére barátok maradtak, és találkoztak is időnként, amivel nekem nem volt bajom, mert nem tudtam, h egyben az exe is...És egyszer elmentek bulizni, de én nem mehettem, mert a csaj nem szerette volna (!), mert jól akarta érezni magát, és nagyon nehezen oldódik fel idegenek társaságában, meg a srác velem foglalkozna inkább...így hát nem is mentem el, a srácnál alapoztak, kettesben(!) (én azt hittem többen is voltak), de nem volt probléma, mert msn-en beszélgettem a barátommal, így meg sem fordult a fejemben...még a csaj is írt, h nem kell féltékenykedni, de sokat ittak és volt egy csók...másnap fura volt a barátom, ráfogtam a másnaposságra, és csak hónapokkal később tudtam meg mi történt, mert megérzésem, ösztöneim mégsem hagyott nyugodni a másnapi furcsa viselkedése miatt...a naplózott fájlból minden kiderült (tudom nem szép dolog)...1 hónapig magamban őrlődtem, közben már megbocsátottam, nem szóltam neki, h tudok róla, de egyszerűen nem bírtam, sorba buktam meg a vizsgákon, így mégis szóltam...megbeszéltük többször is, részletesen elmondta, de még mindig itt tartok...nem tudom elfelejteni a dolgot...pedig már tavasz vége óta nem találkoznak és neten is csak időnként beszélgetnek...

2011. okt. 18. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kért?

Meg tudsz benne bízni?

Érzel dühöt?

Szerelmes vagy belé?Ő szerelmes beléd?

Csóknál több is történt?

2011. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A végénél kezdem...csak csókról tudok, ő is azt mondta, és igazából többről én sem akarok tudni...

Nos, ő belém igencsak, legalábbis úgy tűnik, én meg annyit tudok, h szükségem van rá, nem akarom elveszíteni.

Düh...az inkább a csaj felé...de a párom felé inkább vmi más mint düh, nehéz leírni...

Meg tudok benne bízni, meg nem is. Igazából sokszor attól függ, van-e önbizalmam, illetve ő érdekel-e...hangulatfüggő nagyon...

És bocsánatot nem kért...így konkrétan nem, amit kicsit hiányoltam, de azt mondta nagyon bántja a dolog...próbálja elfelejteni. Bűntudata van, és ha felhozom ezt a témát, dühös és ingerült lesz.

2011. okt. 19. 02:08
 8/10 anonim válasza:
Dobjál ki minden emléktárgyat még ha egy monaliza kép is ... amennyiszer csak tudod beszéld ki valakiknek de ne ugyanazoknak... menj el bulizni sokat segít kikapcsolódni, és csak tombold ki magad.nekem sokáig olyan volt h sosem fogom elfelejteni ám buliban (akkora lehetőséged van) odatáncoltam egy állatjó csajhoz megismerkedtem és pont h az maradt meg az előző kapcsolatomból h miért álltam félre a volt csajommal majnem 4 hónapot...
2011. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
előzőhöz már ha a csajt dobtad vagy ő dobott téged ha együtt vagytok akkor passz...
2011. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még együtt vagyunk, és én vagyok a csaj :D de nem is akarok szakítani... :) tudom, a legjobb felejtés az ha már úgymond érdektelen vagy a dologban...úgy könnyű semmibe venni...csak így, h együtt vagyunk...hát jah :)
2011. okt. 27. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!