Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nem szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem szereti ha felhívom napközben vagy este?

Figyelt kérdés
Nem akkor hívom amikor zavarnám vagy ilyesmi,de mivel csak hétvégén tudunk találkozni mert külön városban lakunk sajnos más megoldás nincs...általában délután szoktam felhívni vagy küldök neki egy smst,este skypon szoktunk beszélni 1-2 órát és este lefekvés előtt még küldök neki egy smst vagy felhívom hogy lefekvés előtt halljam a hangját...ő arra fogja hogy mert sok pénz ez így,ez nem igaz mert 15 ft-os percdíjam van és az sms is annyiba kerül és ezt ő is tudja...egy 1500 ft-os feltöltés elég 1.5 2 hétig kb.Azt sem mondhatja hogy túlzásba viszem mert íhy hogy csak hétvégén találkozunk szerintem ez a napi egy sms vagy telefon belefér a dologban,néha olyan mintha zavarná hogy felhívom vagy mintha terhes lenne neki,pedig nem viszem túlzásban és nem soha nem akkor hívom amikor zavarnám...
2011. okt. 22. 11:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyértelműen sunnyog valamiért.
2011. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi és a ő a nő!:)Amúgy nem hinném hogy mással csinálja nem olyan és tudom hogy nem tenné meg...
2011. okt. 22. 11:26
 3/22 A kérdező kommentje:
Mindig a pénzre fogja hogy ez így sokban kerül nekem,de én le.szarom a pénzt ha hallani akarom a hangját és éreztetni vele hogy szeretem...
2011. okt. 22. 11:27
 4/22 anonim ***** válasza:

Mindenki azt mondja, nem olyan a párja, aztán kiderülnek dolgok.

Egyébként nem biztos hogy megcsalás, más titkok is lehetnek a pakliban.

2011. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Akkor hívjon ő, ha zavarja hogy neked sokba kerül.

Ugyan már...

Kifogás.

2011. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak hétvégén találkozgattok, nem valami szoros kapcsolatról van szó..

Hétközben a saját dolgaival foglalkozik, nem te jársz a fejében. Azt írod, este amúgy is beszéltek skypon, ilyen sokat, szerintem is felesleges, ha még ezen kívül is hívogatod (ha nincs különösebb oka, csak úgy..)


Gondolom, te vagy a lány...

Ha azt mondja, hogy zavarja, jobb lenne, ha inkább visszafognád a telefonálgatást, ne erőltesd rá magad.. Engedd, hogy élje az életét, és csak annyiszor hívd fel, ahányszor ő is hív téged...

2011. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nézzétek a megcsalás 100% hogy nem,ebben tényleg biztos vagyok...ha megcsalna azt tudnám és észre venném rajta még így is hogy nem találkozunk túl sokat,nem tud jól hazudni és egyből észre venném rajta és kiszimatolnám hogy megcsalt vagy valaki van a gépben...tudom milyen amikor hazudik vagy valamiben sántikál...egyszerűen csak azt érzem hogy terhes neki ha felhívom és nem azért mert éppen mással hetyeg vagy hempereg..
2011. okt. 22. 11:30
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért gondoltok azonnal megcsalásra..

vagy mindenki magából indul ki? :)

2011. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor megválaszoltad a kérdést. Terhes neki. Ő ilyen, nem mindenki szeret neten és telefonon is órákat beszélni a másikkal, biztos van más elfoglaltsága is.
2011. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

ma 11:29


én vagyok a férfi és azért hívom hogy éreztessem vele hogy bár távol de itt vagyok neki és ne érezze magát magányosan...ha délután felhívom nem beszélünk sokat csak 2-3 percet.

De elég szoros köztünk ennek ellenére a kapcsolat és mindent megbeszélünk egymással nincsenek titkok..

2011. okt. 22. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!