Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nem szereti ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem szereti ha felhívom napközben vagy este?

Figyelt kérdés
Nem akkor hívom amikor zavarnám vagy ilyesmi,de mivel csak hétvégén tudunk találkozni mert külön városban lakunk sajnos más megoldás nincs...általában délután szoktam felhívni vagy küldök neki egy smst,este skypon szoktunk beszélni 1-2 órát és este lefekvés előtt még küldök neki egy smst vagy felhívom hogy lefekvés előtt halljam a hangját...ő arra fogja hogy mert sok pénz ez így,ez nem igaz mert 15 ft-os percdíjam van és az sms is annyiba kerül és ezt ő is tudja...egy 1500 ft-os feltöltés elég 1.5 2 hétig kb.Azt sem mondhatja hogy túlzásba viszem mert íhy hogy csak hétvégén találkozunk szerintem ez a napi egy sms vagy telefon belefér a dologban,néha olyan mintha zavarná hogy felhívom vagy mintha terhes lenne neki,pedig nem viszem túlzásban és nem soha nem akkor hívom amikor zavarnám...
2011. okt. 22. 11:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mert más csajt is töcsköl.
2011. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én sem értem a barátnődet. Mi együtt élünk a párommal, aki gyakran 24órában dolgozik,de olyankor egyértelmű, hogy beszélünk napközben is 2-3x,és este mielőtt lefekszem.

próbálj meg beszélni vele erről? Nem tudom mennyi idősek vagytok, és mióta vagytok együtt,de lehet hogy ő nem gondolja annyira komolyan a kapcsolatotokat,ha simán kibírná, hogy ne beszéljetek napokig?-tényleg próbáld ki, hogy te egyáltalán nem jelentkezel ő mikor hív fel?

2011. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én se rögtön megcsalásra gondolnék. Annál is inkább, mert az én párom is (bár ő ffi, és mostmár a férjem) nem igazán szeretett napközben telefonálgatni, ill. nem kapkodja a mai napig se sűrűn a telefont, mert dolgozik.

Viszont mi is msn-eztünk esténként, amikor csak tudtunk, és ebből maximálisan tudtam, hogy "nem lerázva" vagyok.

Hát ennyi.Nem kell mindent belelátni.

2011. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Lehet faradt delutan mikor hazaer, es vegre nyugodtan akar lenni, nem szereti, ha olyankor zavarjak.

En peldaul igy vagyok ezzel. Delutan mikor hazaerek, nem szeretek telefonon beszelni, meg estefele sem, ha epp el vagyok foglalva valamivel.

Elegedj meg a skype-al, ha mar irod 1-2 orat beszelted rajta. Megfullasztos a + telefonhivogatasokkal. Az sms meg belefer.

Ne probald eroltetni a telefonhivogatasokat, mert csak elszalad toled.

Amint mondta egy masik valaszado is, annyiszor hivd, ahanyszor o is teged. Meglatod, hogy jobban fogsz hianyozni neki.


26L

2011. okt. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én például gyűlölök telefonon beszélni. Egyszerűen zavar, hogy beszéd közben nem látom az embert, nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de hihetetlenül frusztrál a telefonos beszélgetés bárkivel. Kapcsolattartás céljából szerintem nem jó a telefon, viszont ha valami sürgős elmondani való van, akkor hasznos. (Ezért meg is mondom mindenkinek, hogy csak "vészhelyzetben" hívjon.) A webkamera az más, azt már jobban szeretem.
2011. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
jajj nekem is volt egy ilyen pasim... csak hétvégén találkoztunk, ezért minden nap boldogított vagy 2 órahosszát msn-en, utána meg még este 10 után felhívott, amikor tanultam, fürödtem, tv-ztem stb... volna és ott magyarázott. mondjuk hozzátartozik, hogy én nem igazán szeretek telefonálni: fontos dolgokról nem szeretek úgy beszélni, hogy nem látom a másikat, nem fontos dolgokra, csevegésre meg ott az msn és a skype.
2011. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"én vagyok a férfi és azért hívom hogy éreztessem vele hogy bár távol de itt vagyok neki és ne érezze magát magányosan..."

nahh.. TE akarod őt felhívni, Ő nem akarja.

Vagyis azért hívod, mert te érzed magad magányosan...? ne fogd rá.


Az, hogy valaki egyedül van, és az, hogy magányos, nem ugyanaz.

2011. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:37


De mi ebben a megfullasztós??Akkor mi lesz ha esetleg összeköltözünk és együtt fogunk élni??

Ha már az megfullasztós neki hogy felhívom délután pár perc erejéig és érdeklődök felőle?Ja és nem minden nap hívom,van hogy csak dobok neki egy sms-t hogy szeretlek vagy valami..

ez csak egy kis kedvesség akar lenni és nem viszem túlzásban..nem mászok rá a fejére és nem faggatom hogy mit csinálsz hol vagy merre jársz...

2011. okt. 22. 11:44
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Miért akarod ráerőltetni azt a párodra, amit ő nem akar?

Azt hajtogatod, neki akarsz örömet szerezni, holott úgy tűnik, neki ez nem akkora öröm, te mégis erősködsz.

Fogadd el, hogy nem egyformák az emberek, ő is feltehetne itt egy olyan kérdést, hogy: "A párom miért szeret felhívni, 1-2 órás skype-ozás után, ha ez nekem terhes?"

Ha szereted, nem azt nézed mi a jó neked (jelen esetben ez áll fent), hanem elfogadod olyannak, amilyen, és megtiszteled azzal, hogy figyelembe veszed azt is, mit szeretne és mit nem...

Miért te akarod ezt eldönteni?

2011. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Első barátnőd? Mert nagyon úgy tűnik, eléggé amatőr vagy. Ráadásul ezt inkább a csajok zokták csinálni, ezért is hitt a fél bagázs nőnek téged. Gondolkodj el rajta.
2011. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!