Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti hogyan kezelitek azt a problémát, ha a szexuális étvágyatok sokkal nagyobb a barátnőtökénél?

Figyelt kérdés

Ráerőltetni nem fogom a napi egy szex-et,örülök,ha 2-3 naponta szeretné.

De ez nekem így nagyon rossz,nem tudom hogy bírni fogom-e hosszútávon.

(vakációzó gyerekek kíméljenek meg a válaszoktól,thx)


2011. júl. 27. 14:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
A jobb kezed a barátod.
2011. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Számítottam erre a színvonalas poénra:S
2011. júl. 27. 14:48
 3/25 anonim ***** válasza:
Ez mitől poén? Ez az igazság.
2011. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 bix ***** válasza:

nehéz ügy. nekem még ilyen nem nagyon volt, bár nem tudom hogy hány éves vagy. beszéljétek meg. lehet hogy neki már hiányzik valami, vagy más baja van. ha kell fel lehet dobni bármivel, itt van a nyár, csak kreativitás kérdése:)


beszéljétek meg.

2011. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Poén? Tehát balkezes vagy.
2011. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Najó..úgylátom ide csak humorszakkör tagok járnak..:D


bix,köszi a választ!

2011. júl. 27. 14:56
 7/25 B.angel ***** válasza:

Bár én nő vagyok! Nálunk az volt a probléma, hogy pasi létére egy héten 2szer.. bár ez valószínűleg annak tudható be, hogy megcsalt.. ki tudja. Na mindegy, szeretnék olyan barátot, aki akár naponta is akarja.

Tényleg meg kell beszélni! Mondd el, hogy te ezt és ezt szeretnéd, lehet, hogy valami baja van most jelenleg és azért nem. Vagy eddig is ilyen kevésszer akarta?

2011. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

8 hónapja vagyunk együtt,és ő mindig ilyen volt.

Beszélgettem is vele erről,azt mondta,hogy ő nem igényel többet..Hát most erre mit mondjak?Tökjól megvagyunk,meg minden,más téren nincs is semmi gond.

2011. júl. 27. 15:07
 9/25 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám, csak én vagyok a nő. Minden nap szeretném, de a párom max heti 2-3-szor. Még jó, hogy van elemes barátom..

Neked azt javaslom, hogy vedd rá a barátnőd, ha nincs kedve a szexhez legalább kézzel vagy szájjal elégítsen ki.

2011. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Irigylem azokat, akiknek heti 2-3 alkalom is kevés... Párom havi max 2szer igényli... és én vagyok a lány...

Hoszútávon egyébként nem működik, ha különböző az "étvágyatok". Egy idő után már túl nehéz lesz elviselni.

22/L

2011. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!