Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Hogy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Szóval. van egy fiú. aki tetszik. (B) És ő jóba van egy lánnyal(C), akit viszont én(A) nem bírok.:\


Szóval A szerelmes B-be. B viszont jóba van C vel. és ha A elmondja B-nek,hogy szereti.B elmondja C-nek.A ciki helyzetbe kerül.~

mit tegyek.? :(


2011. okt. 22. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A magasról lesz@rja, hogy C mit gondol, és ezért B mégjobban fogja kedvelni, A boldog lesz, egyrészt, mert B-vel van, másrészt, mert C nem fogja szekálni, ha pedig szekálja, akkor B megutálja C-t, ezért A együtt marad B-vel, és C kikerül a képből.
2011. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmm. és ha A nem tetszik B-nek.? :'O
2011. okt. 22. 16:32
 3/6 Manesz ***** válasza:
bazze, itt is matekozni kéne, így is hiányoznak a számok
2011. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez majd kiderül, miután bepróbálkozott nála :)
2011. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jóba vannak, vagy legjobb barátok? Ha valakivel jóban vagyok, nem mondom el neki, hogy ki mit mondott nekem, talán csak legjobb barátoknak... Viszont ha legjobb barát szinten vannak, akkor nem várhatod el, hogy ne foglalkozzon vele, vagy ne is besézljen vele miattad...
2011. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyük fel elmondod Bnek ebből nem következik, hogy B elmondja Cnek.
2011. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!