Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neeeeem. Tudom hogy hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neeeeem. Tudom hogy hányadik kérdés, és nem is érdekel. S? :

Figyelt kérdés
Na...13 leszek (Lány) és még SOHA nem volt barátom. |: Nem tudom hogy ti mit gondoltok.. de az én osztályomban van 10nél több csaj annak a negyedének volt már minimum 3 barátja, de abból van 2-3 csaj akinek szinte már vagy 15 VOLT. Nektek mi erről a véleményetek? l:
2011. okt. 22. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, h neked még nem volt, és nem az, h az osztálytársaidnak igen.
2011. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Beviz Elek ***** válasza:
51%
Beállhatsz versenyezni. Ez olyan mint a nálunk, csak mi megdöntjük a csajokat, ti meg 'járunk? -Aha! -Tök jó, +1'
2011. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
xD no comment...inkább te vagy a normális!
2011. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DakotaDamon ***** válasza:
Én 13 évesen jöttem össze az első barátommal.
2011. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi nincs ezzel semmi gáz. Sőt, az a normális ha ennyi idősen még nincs senkid, nem kell semmit erőltetni hidd el mindennek el fog jönni az ideje :)

Én is nagyon sokat szenvedtem azon, hogy az esetek nagy részében egyedül voltam, miközben állandóan a bókokat kaptam, de még sem találtam társat.

15 évesen csókolóztam először és 21 évesen veszítettem el a szüzességem, a szerelmemmel aki most már két éve a férjem és az első gyermekünket várjuk.

És azóta is büszke vagyok arra, hogy ő volt az első az életembe és most már az egyetlen is lesz :)

2011. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy hazugsági verseny a tinik között. Fele már azt hazudja, hogy volt pasival, egy két szerencsétlen meg elhiszi és belefut valaki f*rkába, csak hogy ő is elmondhassa. Szánalmas...
2011. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen még barbiztam és? :D

14 évesen akartak velem járni de még gyereknek éreztem magam hozzá majd a 16. szülinapomon lett barátom. Ez igy volt tökéletes. akinek 13 évesen már több barátja volt majd egy jó nagy ribanc lesz figyeld meg. Általában 17 évesen gyereket szülnek amugy ezek.

2011. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha 10 év múlva kell feltenned ugyanezt a kérdést akkor lesz okod a pánikra. 13 évesen még gyerek vagy!
2011. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19 évesen volt először barátom és akkor is csókolóztam először. Nem érzem azt, hogy bármiről is lemaradtam volna.
2011. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És szeretnél egy barátot? Vagy miért írtál ide?
2011. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!