Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedjek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha nem vagyok bulizós?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy egy alacsony és vékony srác vagyok és nem nagyon jövök be a csajoknak :( Pedig nagyon rossz egyedül és magányos vagyok, szeretnék már végre szeretni valakit :P Nem vagyok egy bulikba járó alkat, szóval ez kilőve. Próbáltam a társkeresőket de ... :/ . Tudtok valami ismerkedős chatet ahol fiatalok vannak és nem cska ilyen 30-40-50 évesek, mert tárkeresőkön kevés a fiatal csajszi. Vagy ha lenne valami ötletetek azt szívesen fogadnám. Köszönöm a segítséget. 19/F
2011. okt. 22. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
chat.hu
2011. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az olyan srácok, akik nem jönnek be a csajoknak annyira, vagy önbizalmuk nincs, de amúgy barátként kijönnek a csajokkal azt szokták csinálni, hogy több lánytársaságba "beépülnek", és előbb-utóbb akad olyan lány, akivel bizalmasabb kapcsolatba kerül és esetleg a lány bele is szeret. Persze ehhez a megfelelő pillanatban próblkozni kell, még akkor, amikor kezd kialakulni az a bizalmasabb viszony, különben teljesen barátként tekintenek majd.

Legalábbis én azt vettem észre, hogy így csinálja egy csomó srác, és előbb utóbb bejön nekik. De az mindenképp fontos, hogyha ezt a módszert választod, akkor is több lánytáraságba próbűlkozz beépülni, és nem emgy egyik pillanatról a másikra...

A másik, amit a kevésbbé kapós fiúknál láttam az az, hogy nem próblkozgatni kell lányoknál, hanem kinézel egyet és aztán azt nagyon céltudatosan, de nem idegesítőn és magabiztosan megpróbálod meghódítani. Mert igenis minden lánynak bejön, ha azt látják egy fiún, hogy kitartóan próbálkozik, és hogy nem bármelyik lánynál (mert úgy hitelét veszti az egész). Egyik barátnőm így jött össze egy olyan sráccal, aki eleinte egyáltalán nem tetszett neki. De a srác rendszeresen elhívogatta (mondjuk nem gyakra, de hetente egyszer felhívta), és ha a lány épp talált valami kifogást, akkor sem adta fel, következő héten megint ugyanúgy elhívta valahova. Persze azért itt is van egy egészséges határ, ha a lány többször nemet mond, akkor az nem fog menni, de ha csak 1-2 szer, akkor még esélyes...

Remélem segítettem...

2011. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a másodiknak köszönöm, csak az baj, hogy nagyon nem vagyok lány társaságban, az elsőnek pedig, hogy próbálkoztam már a chat.hu-val de elég éretlenek az emberek ott, elnézést senkit nem akarok megbántani, de találkozni nem akarnak csak vannak :S
2011. okt. 22. 18:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Segítsetek :) nagyon egyedül vagyok :(
2011. okt. 22. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lányok között akkor a büdös életben nem fogsz tudni megismerkedni velük. Szóval minl előbb találj néhány lányt a közeledben és barátkozz össze velük, de ne nyomulósan, hanem barátilag közeledj... Viszont így, hogy a lányok közelébe se mész nem fog menni, ne itt várd a segítséget...
2011. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ilyen fiut keresek aki nem bulizós de pesten valahogy mindenki bulizós és még nem találkoztam olyannal aki visszahúzódó mint én:( majd egyszer talán lesz valaki aki olyan mint én:)
2012. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!