Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátnőt. 23 éves fiú vagyok. Volt egy kapcsolatom, de annak egy jó ideje már vége lett, mindkettőnknek első nagy szerelem, én még mindig nem tudtam teljesen túltenni magam rajta, de azért már nem olyan rossz a helyzet.

Igazából nem tudom hogyan ismerkedjek, miről beszélgessek egy lánnyal. Vagy eleve hogy vegyem fel vele a kapcsolatot? És szerintem jobb ha a felek régóta ismerik egymást, mert akkor nem lehet lutri a dologból. De olyan ismerősöm nincs aki tetszik.

Nem vagyok bulizós, a barátaim se, nem járunk el szórakozni, pedig én mennék, de ők 3 műszakban dolgoznak, nem akarnak kimozdulni, költekezni. Egyedül meg nem mennék.

Illetve lenne akivel lehetne menni, de igazából ő se jár sehova, nekem meg pénzem nincs a szórakozásra.

Munkahelyem egyelőre nincs (bár keresek), az egyetemen (mivel műszaki szak) lányok nincsenek sokan, ők nem jönnek be. Vagy nézelődjek a gazdasági karon? De az meg hogy néz már ki h oda megyek vkihez és csak úgy leszólítom? Sehogy se jó.

Szóval a kör bezárult. Magányos maradok?


Ja, ráadásul 23 évesen még szűz vagyok, mert életem legnagyobb szerelme vallásos, a konkrét szex nem volt meg. Csak petting volt. A konkrét szexet nem erőltetem.


Ha lenne is barátnőm, én meg szűz vagyok, tapasztalatlan, mit szólna hozzá? Meg olyan lány lenne jó aki


A volt barátnőm meg egy nagy szerelem, őt szerettem volna szex terén is az elsőnek és az utolsónak is. De sajna nem úgy alakult.


Jó lenne egy kapcsolat, de azért nem akarom görcsösen. Ha nem lesz akkor ne lesz...


De a helyzet az hogy szexelni meg már nagyon szeretnék. Elég már, hogy magamon kell hogy könnyítsek.


De kapcsolaton kívül elveszteni.... szerelem nélkül? Az se jó.

Ugyanakkor egy fiúnál mindegy h kivel csinálja először, nem? Hiszen neki nincs szűz hártyája.


De igazából nem is a szex vezérel, ez csak egy természetes vágy.

De akkor is 23 éves szűz??? Olyan fura és ciki. Azt hiszik h csúnya vok, nem vagyok egy adonisz, de objektíven, külső források szerint egyáltalán nem vagyok rossz pasi.


Netes párkereső, facebook?

Vagy menjek egyedül bulizni?


Hogy csináljam? Mit csináljak?


2011. szept. 26. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tánc. Minden táncklubban (standard táncok mint salsa és hasonlók) férfihiány van. Ha nőt akarsz akkor annál jobb helyet nem találsz. Plussz megtanulsz táncolni, amit a lányok eleve szeretnek.
2011. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy egyedül :D ,ha ez vigasztal. De egy tanács, netes párkereső meg facebook felejtős. Inkább többet legyél emberek között.


23/F

2011. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is 23 éves vagyok, nekem még egy kapcsolatom sem volt és lány vagyok, na bumm. Igaz, a szüzességemet néha én is gáznak érzem, de azért az nem úgy van, hogy csakúgy bárkivel, és nem is szűzhártyafüggő ez szerintem. A fiúknál sem mindegy, hogy valami olcsó ribivel csinálja-e először, vagy a szerelmével. Szóval nekem biztos nem lenne probléma, hogy te is szűz vagy. Az ismerkedést illetően pedig az előttem szólóhoz csatlakoznék, szerintem is jó ötlet a tánc, télen jégpálya, vagy igazából bárhoz ismerkedhetsz. Akárkivel akárhol összefuthatsz.
2011. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!