Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a legjobb egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legjobb egy ilyen esetben? .

Figyelt kérdés

Már 2 éve, hogy szakítottam a párommal. Együttjárásunk alatt eljött egy olyan idő, hogy kb csak havonta találkozgathattunk. De ehhez nem volt még elég szoros a kapcsolatunk, így nem működött a dolog.

Viszont kedveljük egymást és képes vagyok őt szeretni is és testileg is vonzódom hozzá.

Tehát az a kérdésem, milyen viszonyban maradhatnánk, vagy egyáltalán maradhatnánk-e kapcsolatban, ilyen helyzetben.

2 év alatt sokmindent megpróbáltam, sokat gondolkodtam.

Jóbarátság és párkapcsolat rögtön ki van zárva, mert ezekhez "építkezni" kell, amire nincs lehetőség.

Megszakítani vele minden kis maradék kapcsolatot sem szeretnék, mert kedvelem. Nem akarom, hogy soha többé ne beszéljünk. Ha viszont haverok maradunk és néha beszélgetünk, akkor nem fogok tudni tovább lépni. Legalábbis eddig ez történt.

Várom az ötleteket. :)


2010. aug. 25. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az a baj,hogy amíg nem szakítod meg vele a kapcsolatot,benned él a remény,hogy még ebből a későbbiekben lehet valami.Így kizárod annak az esélyét,hogy újabb kapcsolatok felé nyiss.Szerintem próbáld meg elfelejteni.Én személyszerint nem tudnék az exeimmel barátságban lenni.Ha látom az utcán,köszönök és ennyi.Sajnos tudomásul kellett vegyem,hogy ő nem az "igazi".

Biztos te is érzed a szíved mélyén,hogy ő nem az,akit az élet neked szán...ha így lenne,nem lett volna a szakítás.Próbálj meg túl lenni rajta,felejtsd el,hogy a jövőben valami komoly lehet vele kapcsolatosan.Barátságban maradhatsz vele,de annál nehezebb lesz túllépni rajta.

2010. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben. Nem írtad, hogy jelenleg párkapcsolatban élsz-e, de úgy gyanítom, hogy nem, és talán rajta kívül nincs is igazán más, akivel el tudnál képzelni valami komolyabbat. Ez lehet a probléma forrása. Szerintem, ha jönne valaki más, akire "vársz", egy pillanat alatt el tudnád felejteni az illetőt. Őt ismered, tudod milyen és mit várhatsz tőle, így valamilyen szinten biztonságot nyújt, szerintem ezért vonzódsz még hozzá. Vagyis: egy új pár kell, utána nem fogsz ezeken a kérdéseken gondolkodni. Maradhattok kapcsolatban, akkor már tényleg csak "baráti" lesz. Addig is legjobb, ha beszélgetéseiteket a legminimálisabbra csökkentitek, különben nem fogsz tudni túllépni rajta.
2010. aug. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De már megoldottam :))
2010. aug. 28. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!