Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elvált ember, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elvált ember, hogy mondjam meg otthon?

Figyelt kérdés
A barátomnak már volt egy házassága, született egy fia, de megromlott a kapcsolata, ezért elvált. Engem ez a dolog nem zavar, elfogadtam, hogy ez a múltja, és, hogy a fia az életünk része lesz a jövőben. Itthon az ilyen férfiakat a szüleim lenézik, megbízhatatlan, szívtelen embernek tartják őket, rossz apáknak, azt fogják gondolni, hogy tőlem is el fog válni, ugyanazt fogja velem is tenni, mint az előző barátnőjével. Nem tudhatom előre a jövőt, hogy mi lesz x év múlva, de most nagyon boldogok vagyunk együtt, sok közös tervünk van egymás mellett. Hogy mondjam meg otthon, hogy ne legyen ebből veszekedés, és ne legyenek előítéleteik mielőtt eljönne hozzánk a barátom?
2011. okt. 16. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
"Anyu, a barátom egy elvált ember!"
2011. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Anyu, a barátom egy elvált ember!"
2011. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DiMalto ***** válasza:
pont így:A barátomnak már volt egy házassága, született egy fia, de megromlott a kapcsolata, ezért elvált. Engem ez a dolog nem zavar, elfogadtam, hogy ez a múltja, és, hogy a fia az életünk része lesz a jövőben.
2011. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Először mondd azt, hogy nős. Biztos sokkot kapnak majd. Utána pár nap múlva jelentsd be, hogy elvált. Így lesz a rossz hírből jó hír.
2011. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány évesek vagytok.
2011. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
25 vagyok a párom 32 éves.
2011. okt. 16. 20:44
 7/8 anonim válasza:

Őszintén szólva én sosem értem ezeket a "hogyan mondjam meg..." kérdéseket? Mit vársz? Leírjuk szóról szóra mit mondj? Főleg úgy hogy fogalmunk sincs milyen családból származol,milyen a viszonyotok


Le kell velük ülni és közölni.

2011. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért tartják megbízhatatlannak, mert azt hiszik, h a férfi volt kicsapongó, v nem megértő, v blablabla...

a lényeg, h tudd meg a válás okát a férfitől és a nőtől is, mert csak így tudsz teljes véleményt alkotni, és kirajzolódik a jellemekből, h ki volt a hibás.


be kell mutatnod szüleidnek, h lássák nem egy szívtelen ember, mert ha te jó véleménnyel vagy róla, ak nagy valószínűséggel ők is azon lesznek.


kérdezd meg szüleidtől h attól, h vki elvált, már azt jelenti, h mással nem lehet boldog? nem lehet, vki azért vál el, mert a másik volt elviselhetetlen, és neki annyi volt a hibája, h rossz nőt választott?

2011. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!